Kolik bude příspěvek na dítě 2024?

Jak znovu požádat o poslání 5000,- Kč příspěvku na dítě?

Dobrý den, Dne 8. 1. 2023 jsem žádala o 5000,- Kč příspěvek na dítě. Děti máme 4. Ve schránce jsem složenku nenašla, tím pádem jsem ani žádné peníze nevybrala. Vím, že lhůta pro poslání peněz byla měsíc a případná lhůta na výběr složenky je také měsíc. Kam se prosím mohu obrátit, aby mi byla složenka […]

Zobrazit
 
 

Příspěvek 5000 Kč na dítě – kdy dostanu peníze?

Dobrý den, žádal jsem online o příspěvek 5000 Kč na dítě a stále mi nic nepřišlo. Vše proběhlo v pořádku. Žádal jsem 20. 8. 2022. Kdy tedy obdržím peníze? Mám žádat znovu? Díky

Zobrazit
 

Samoživitelka s dítětem – na jaké sociální dávky mám nárok?

Dobrý den, Na jaké dávky mám nárok, když nepobírám žádné alimenty (otec nezapsán do rodného listu)? Bydlím ve svém domě a výdělek nepřesahuje 20 000 tisíc čistého příjmu. Věk dítě 4 roky. Děkuji

Zobrazit
 
 

Mám nárok na příspěvky na dítě či delší ošetřovné

Dobrý den, Manžel s námi již rok nežije ve společné domácnosti, teprve nedávno však požádal o změnu rodičovské zodpovědnosti a rozvod. Mám nárok (vím, že zpětně už ne) na nějaký rodičovský příspěvek, když nemám ani životní minimum (pracuji jen na poloviční úvazek) ale stále jsem vedena jako vdaná? A při ošetřování dítěte, byla jsem na […]

Zobrazit
 

Vratka daně z příjmů – daňový přeplatek a přídavky na děti

Dobrý den,  do kterého čtvrtletí se započítává příjem – přeplatek na dani na přídavky na děti, děkuji

Zobrazit
 

Máme nárok na přídavky na dítě, nebo jiné sociální dávky?

Dobrý den, mám přítelkyni, se kterou žijí ve společné domácnosti. Přítelkyně má dvě děti ve věku 7 a 14 let z předchozích o vztahu. Přítelkyně je bez práce a bez nároku na podporu. Dostává alimenty 1000 korun měsíčně na jedno dítě. Můj příjem je průměrně 20 000 tisíc měsíčně. Má přítelkyně nárok na nějaké přídavky na […]

Zobrazit