Kolik je nemocenská 2024

Nepřišla mi nemocenská?

Dobry den, chci se zeptat, kdy mi přijde nemocenská za prosinec 2015? Dával sem papír na peníze 8. 1. 2016 Děkuji

Zobrazit
 
 

Ukončení nemocenské u dvou zaměstnavatelů

Dobrý den, jsem na nemocenské se zlomenou nohou, zatím nechodící sádra. Za tři týdny mám ale dostat sádru chodící a tudíž chci pracovní neschopnost ukončit. A zde vzniká problém. Jedno zaměstnání mám v místě bydliště a zvládnu se tam nějak dopravit, ale druhé zaměstnání je vzdálené 45 km, autem stále jezdit nebudu moci a vzhledem […]

Zobrazit
 

Kolik je nemocenská a kdy chodí?

Dobrý den, ještě mám takový dotaz, kolik vlastně má byt ta nemocenská, když jsem mela 11800 hrubého, když jsem byla zaměstnaná a stále na nemocenské jak vůbec chodí nemocenská a kolik bych tedy mela nějak dostat a kdy asi…. Dekuji za pochopeni a vaši odpověď S pozdravem

Zobrazit
 
 

Dlouhodobá nemocenská, vrácení daní a přivýdělek na DPP

Dobrý den, prosím o radu, nevím, zda mám nějaký nárok na vrácení daní za minulý rok 2015. V lednu jsem byla hlášená na Úřadu práce (stejně tak celý rok 2014). V únoru 2015 jsem nastoupila do zaměstnání. Tam jsem byla zaměstnaná do konce června s tím, že od půlky března jsem musela jít na nemocenskou. […]

Zobrazit
 

Pracovní úraz v insolvenci

Dobrý den, dne 20. 2. 2015 se mi stal pracovní úraz – zlomenina levého nártu. PN mi bude ukončena 14. 2. 2016. Podrobil jsem se celkem 3 operacím, v celkové narkóze, v nemocnici strávil celkem 13 nocí. Jezdil jsem samozřejmě i na rehabilitace. Chtěl bych se zeptat, na co vše mám v rámci pracovního úrazu […]

Zobrazit
 

Jak se dá změnit výše nemocenské u OSVČ

Dobrý den, chtěla bych se zeptat, jaká je možnost zvýšení výplaty nemocenské. OSVČ už jsem několik let, a také si par let platím i nemocenské pojištěni. Do budoucna vím, že půjdu na rizikové těhotenství a budu muset zůstat na neschopence. Protože si ale platím minimální zálohy, budu mít tu nejmenší nemocenskou. Jak by to šlo […]

Zobrazit