Kolik je podpora v nezaměstnanosti v roce 2018?

Nárok na podporu – výpověď ve zkušební době

Dobrý den, chtěla bych se zeptat, jestli mám nárok na podporu. Ve stávajícím zaměstnání jsem dva měsíce a podala jsem výpověď ve zkušební době. S tím, že jsem už letos byla měsíc v evidenci ÚP Děkuji

Zobrazit

Podpora v nezaměstnanosti a stěhování

Dobrý den, z existenčních důvodů podávám u zaměstnavatele výpověď a budu se stěhovat cca 200 km od Prahy. Zároveň bych měl ihned nastoupit do nového zaměstnání. Díky této změně je bohužel nucená podat výpověď i přítelkyně, ovšem ta bude muset zaměstnání teprve najít. Nejsme manželé a máme syna ve věku 6 let, který bude v […]

Zobrazit

Budu mít nárok na podporu v nezaměstnanosti v době těhotenství

Dobrý den, prosím o zhodnocení mojí situace, zda mi bude vznikat nárok na podporu v nezaměstnanosti, pokud jsem u zaměstnavatele začala pracovat od 15. 7. 2016 na dohodu o provedení práce, kdy jsem si vydělala do konce měsíce července jen 4500 hrubého. A od toho dalšího měsíce jsem dostala novou smlouvu u stejného zaměstnavatele na […]

Zobrazit

Výpověď, odstupné, podpora v nezaměstnanosti

Dobrý den, Chtěla bych se zeptat. Zaměstnavatel mi dal výpověď pro nadbytečnost. Dostanu odstupné 6 platů. Mám nárok na podporu na úřadu práce??? Děkuji za odpověď.

Zobrazit

Podpora v nezaměstnanosti při ukončení zaměstnání ve zkušební době

Dobrý den, pracoval u zaměstnavatele v jedné firmě, kde mně bohužel změna majitele a měnící se podmínky donutili ukončit po 3 letech pracovní poměr. Zažádal jsem tedy o podporu v nezaměstnanosti, která mi byla vypočítána z průměrného čistého platu předešlého zaměstnání. Na pracovním úřadu jsem byl zapsán 3 měsíce a následně si našel novou práci. […]

Zobrazit

Dávky v nezaměstnanosti

Dobrý den, můj dotaz: byla jsem zaměstnána 9. měsíců jako operátorka, marodit jsem začala ve zkušební době, poté jsem podala výpověď ve zkušební době a začala pobírat mateřskou. Předtím jsem zaměstnána nebyla. Můj dotaz, dcera je narozena v dubnu, když zvolím výši rodičovského příspěvku na tři roky, budu mít nárok na dávky v nezaměstnanosti od […]

Zobrazit