Kolik je podpora pro nezaměstnané v roce 2024?

Podpora v nezaměstnanosti při invalidním důchodě

Dobrý den, od března roku 2021 jsem na neschopence. V únoru letošního roku jsem požádal o invalidní důchod. Pokud skončím, kvůli zdravotnímu stavu v zaměstnání a bude mi přiznán invalidní důchod, budu mít nárok na podporu v nezaměstnanosti od Úřadu práce? Děkuji za informaci…

Zobrazit
 
 

Příspěvek v nezaměstnanosti po nemocenské

Dobrý den, prosím, nastoupila jsem do zaměstnání, pracovala 5 dní a poté nastoupila na nemocenskou (úraz). Byla jsem na nemocenské rok a 14 dní (těch 14 dní platil zaměstnavatel). Poté jsem nastoupila na 4 dny do zaměstnání (2 dny z toho byl víkend) a ukončili jsme ho dohodou. Bude se mi příspěvek v nezaměstnanosti počítat […]

Zobrazit
 

Nárok na dávky v nezaměstnanosti v roce 2022 – smlouva na dobu určitou

Dobrý den, chtěla jsem se zeptat, zda mám nárok na dávky v nezaměstnanosti, pokud bych nepodepsala další prodloužení smlouvy na dobu určitou, nebo pokud by mi ji naopak nechtěli prodloužit oni. Ve firmě pracuji cca od poloviny roku 2020. Nejdříve jsem měla smlouvu jen na půl roku. Loni v lednu jsme podepsali prodloužení na jeden rok. […]

Zobrazit
 
 

Z čeho se počítá podpora v nezaměstnanosti – výpověď k 31. 12.?

Dobrý den, Dostala jsem od zaměstnavatele výpověď. Momentálně jsem ve výpovědní době, a zaměstnání by mi mělo skončit na konci roku – k 31. 12. 2021. Měla bych dva dotazy, ohledně podpory v nezaměstnanosti: 1. Z čeho se přesně bude počítat podpora v nezaměstnanosti? Vím, že je to z čisté výplaty, ale nevím, za jaké se to […]

Zobrazit
 

Podpora v nezaměstnanosti po půl roce práce a předchozí podpoře

Dobrý den, do 9/2020 podnikání, 10/2020 – 2/2021 úřad práce, 3-8/2021 zaměstnání, Prosím, pokud pak půjdu znova na úřad práce, budu mít nárok na podporu znova? Děkuji.

Zobrazit
 

Výpočet podpory v nezaměstnanosti po nemocenské

Dobrý den, Před víc než rokem jsem ukončil zaměstnání. Hned po skončení práce mi ale začaly zdravotní problémy. Takže jsem od 10. 3. 2020 až do teď na neschopence. Nyní jsem po operaci bajpasu a byl mi uznán id 1. stupně (částečný). Zatím jsem nenašel žádnou vhodnou práci na poloviční úvazek, takže musím na Úřad […]

Zobrazit