Dotace 25 000 Kč pro OSVČ během epidemie

Má OSVČ nárok na ošetřovné a podporu 25 tisíc po přerušení živnosti?

Dobrý den, Po začátku epidemie jsem přerušila živnost. Živím se jako kadeřnice na malém městě a na začátku nikdo nevěděl, jak to přesně bude. Jsem teď vedená na Úřadě práce a měla bych mít podporu v nezaměstnanosti (zatím jsem nic nedostala). Zajímalo by mě, jestli mám nárok na ošetřovné pro OSVČ, protože mám doma stejně děcka, […]

Zobrazit
 
 

Bude mít student nárok na kompenzační bonus – podporu 25 tisíc pro OSVČ?

Dobrý den, Jsem studentem třetího ročníku vysoké školy. Už dva roky podnikám jako OSVČ v oblasti IT. Podnikání mám jako přivýdělek během studia. Zajímalo by mě, jak je to s podporou 25 tisíc pro OSVČ, kterou minulý týden schválila vláda. Dočetl jsem se, že platí i pro studenty. Můžete mi to potvrdit? Mám i jako student nárok […]

Zobrazit
 

Bude nějaká podpora pro lidi na OBZP (práce na dohodu)

Dobrý den, Před epidemií jsem pracovala na dohodu o provedení práce pro jednu firmu. Ta teď musela zavřít a já jsem úplně bez příjmu. Četla jsem, že bude nějaká podpora pro živnostníky, která by snad mohla být i pro ty co pracují na dohodu. Ale pak zase psali, že to neplatí, tak nevím. Můj dotaz […]

Zobrazit
 
 

Bude nějaká podpora pro lidi, kteří pracovali na DPP nebo DPČ?

Dobrý den, Pracovala jsem na dohodu pro několik různých firem. Od začátku března, co začala epidemie, jsou ale tyhle firmy zavřené a já jsem bez příjmu. Zajímalo by mě, jestli to bude vláda nějak řešit. Jestli bude nějaká podpora pro lidi, co pracují na dohodu? Četla jsem něco o tom, že bych mohla dostat nějakou […]

Zobrazit
 

Bude podpora 25000 Kč během epidemie i pro důchodce?

Jsem OSVČ důchodce 67 let. Jezdím se stánkem po řemeslných trzích. Výroba bižuterie. Mám to jako přivýdělek Můj důchod je přes 7850 Kč. V této době to prodávat nelze. Bude slibovaná podpora 25 000 Kč i pro důchodce, kteří podnikají? Děkuji Libor T.

Zobrazit