Kolik je nemocenská za prvních 14 dní

Kolik je nemocenská a kdy chodí?

Dobrý den, ještě mám takový dotaz, kolik vlastně má byt ta nemocenská, když jsem mela 11800 hrubého, když jsem byla zaměstnaná a stále na nemocenské jak vůbec chodí nemocenská a kolik bych tedy mela nějak dostat a kdy asi…. Dekuji za pochopeni a vaši odpověď S pozdravem

Zobrazit
 
 

Vyplacení nemocenské – kdy chodí dávky?

Dobrý den, mám dotaz, manžel začal narodit 2.112015 a ukončil neschopenku 31. 12. 2015 a do dnes mu nepřišli nemocenské dávky. Má to složenou. Do jakého termínu se zasílají dávky? Děkuji za odpověď

Zobrazit
 

Nemocenská při DPČ

Dobrý den, chci se zeptat, zda budu mít nárok na nemocenskou, když mám uzavřenou DPČ. V měsíci lednu 2016 jsem si na tuto DPČ již vydělala více než 2.500Kč hrubého. Mám nyní zdravotní problémy a předpokládám, že nemoc bude trvat nejméně 14dní. V tom případě bych byla na neschopence i část února. Obávám se ale, […]

Zobrazit
 
 

Nemocenské dávky během pracovní neschopnosti (PN)

Dobrý deň, Chcel by som sa spýtať ohľadne nemocenských dávkach ktoré poberám už 8 mesiacov nakoľko mám zdravotne problémy ktoré ale stále pretrvávajú. Chcel by som vedieť že ak mi vyprší cela PN po roku a neuznajú mi invalidný dôchodok koľko treba v práci odrobiť alebo teda po akú dobu mám opäť nárok na Nemocenskú […]

Zobrazit
 

Nárok na nemocenskou při práci v zahraničí

Dobrý den, 31. 5. jsem ukončil pracovní poměr v zahraničí – EU. od 11. 6. jsem na UP v CR, podpora v nezaměstnanosti mi pravděpodobně nebude přiznána. Po úrazu jsem v pracovní neschopnosti. Rad bych se dotázal, zda budu mít nárok na nemocenskou. Děkuji.

Zobrazit
 

Jak se vyplácí náhrada mzdy a nemocenská při pracovním úrazu

Dobrý den, rád bych se zeptal, když jsem na nemocenské skrz vážný pracovní úraz (více jak 5 dní v nemocnici), tak první měsíc platí firma, pokud se nemýlím, ale jak to probíhá následovně? Ze sociálky mě přišlo životní minimum cca 8500 a zbytek má doplácet firma? Protože na internetu jsem našel, že by se mělo […]

Zobrazit