Kolik je podpora v nezaměstnanosti 2024

Kolik je podpora v nezaměstnanosti po skončení rodičovské (otec dítěte)

Dobrý den, jsem otec dítěte, které 6. prosince 2014 dovrší 3 roky života. Od 1.6.2014 jsem vystřídal mou ženu na rodičovské dovolené a tu mám u svého zaměstnavatele do 6.prosince 2014. S přihlédnutím na všechny okolnosti bych chtěl zůstat s dítětem do jeho 5. roku , což samozřejmě můj zaměstnavatel neakceptuje  a proto budu tento […]

Zobrazit
 
 

Podpora v nezaměstnanosti – výpověď ve zkušební době

Dobrý den, chtěla bych, jestli mám nárok na podporu v nezaměstnanosti, když mě zaměstnavatel vyhodil ještě ve zkušební době. Před šesti měsíci jsem přišla o práci a byla jsem vedená na úřadu práce. Před dvěma měsíci jsem nastoupila do nového zaměstnání. Teď po necelých dvou měsících se mnou zaměstnavatel ukončil smlouvu a to ještě ve zkušební […]

Zobrazit
 

Kolik je podpora v nezaměstnanosti – pracovní smlouva na dobu určitou

Dobrý den, pracuji v zaměstnání už 3 roky, ale mám jen smlouvu na dobu určitou – vždy jen na šest měsíců a zatím se to pokaždé prodlužovalo. Nyní mi ale zaměstnavatel řekl, že už mi nebude moci dát smlouvu na dalších 6 měsíců, takže po skončení této smlouvy na dobu určitou budu nezaměstnaná. Zajímalo by mě, […]

Zobrazit
 
 

Kolik je minimální podpora v nezaměstnanosti 2014

Dobrý den, poslední 3 roky jsem byla doma s dítětem na rodičovské. Ta mi teď končí a já se nemám kam vrátit. Měla jsem pracovní smlouvu na dobu určitou a ta mi zanikla během rodičovské dovolené. Takže se budu muset jít zapsat na Úřad práce. Zajímalo by mě, jaká bude moje podpora v nezaměstnanosti. Někde jsem se […]

Zobrazit