Kolik je podpora v nezaměstnanosti 2024

Opakovaná podpora v nezaměstnanosti

Dobrý den, chtěla bych se zeptat, na kolik měsíců budu potřebovat novou smlouvu od zaměstnavatele. Stálý pracovní poměr mi skončil 31. 8. 2015. Na pracovním úřadu jsem byla do 28. 12. 2015. Nastoupila jsem a pracovala do 31.3.2016 . Vše řádně na smlouvu. Platili sociální a zdravotní pojištění. Od 1. 4. 2016 jsem opět na […]

Zobrazit
 
 

Rozhodné období pro výpočet podpory v nezaměstnanosti

Dobrý den. V červenci jsem u zaměstnavatele pracovala na pracovní smlouvu, poté jsem v měsíci srpnu-září přešla na DPČ. Vše bylo dobou důchodového pojištění. Nyní žádám na ÚP o podporu v nezaměstnanosti. Zajímalo by mne, jaké měsíce budou rozhodující pro výpočet podpory. Bude se jednat pouze o měsíce z poslední ukončené DPČ, nebo bude zahrnuto […]

Zobrazit
 

Podpora po dvouleté rodičovské nebo její prodloužení?

Dobrý den, v listopadu 2016 mi končí dvouletá rodičovská, kterou jsem čerpala od listopadu 2014. Na mateřskou jsem nastoupila v dubnu 2014, a přímo v ten samý den mi skončil pracovní poměr – dohodou. Po skončení rodičovské, teď v listopadu budu žádat o podporu. Bude se mi ještě počítat z platu v předchozím zaměstnání, nebo […]

Zobrazit
 
 

Podpora v nezaměstnanosti při ukončení pracovního poměru ve zkušební době

Dobrý den, posledních 5 měsíců jsem pobírala od ÚP podporu v nezaměstnanosti. Ihned po jejím ukončení jsem nyní nastoupila na 2 týdenní brigádu na základě DPP, a to pouze na přechodné období, než zahájím nové zaměstnání na hlavní pracovní poměr, které mám již přislíbené. Můj dotaz zní, zda v případě, že se mnou bude hlavní […]

Zobrazit
 

Výpověď ve zkušební době po rodičovské dovolené a nárok na podporu

Dobrý den, 03. 09. 2016 dcerka dovršila tři roky a tím mi skončila rodičovská dovolená. K tomu datu jsem podala i dohodu o ukončení pracovního poměru zaměstnavateli v Ostravě, jelikož jsem změnila trvalé bydliště a v současnosti žijeme na Vysočině. Na ÚP jsem nastupovat nemusela. Od 05. 09. 16 jsem nastoupila do nového zaměstnání. Nyní […]

Zobrazit
 

Znovu přihlášení na ÚP

Dobrý den, byla jsem zaregistrovaná na ÚP, potom jsem si našla práci, ale po 3 měsících jsem z práce odešla. Když se půjdu na ÚP znovu zaregistrovat, musím s sebou mít zápočtový list nebo něco jiného? Doma jsem již 3 týdny, za tu dobu si budu muset zaplatit zdravotní pojištění sama? Děkuji

Zobrazit