Kompenzace COVID

Kompenzace pro OSVČ při paušálním režimu

V roce 2021 jsem byl v režimu paušální daně z příjmu. Mám nárok na kompenzaci?

Zobrazit
 
 

Kompenzační bonus 2022 – nárok pro OSVČ vedlejší

Dobrý den, jsem zaměstnanec a zároveň OSVČ vedlejší. Mohl bych požádat o vysvětlení pojmů: „Subjektem kompenzačního bonusu je osoba samostatně výdělečně činná podle zákona upravujícího důchodové pojištění.“. Jedná se mi o to, zda nám na kompenzační bonus nárok? Děkuji moc za odpověď.

Zobrazit
 

Kompenzační bonus 2022 – upřesnění rozhodných měsíců

Dobrý den, chtěl bych se zeptat na upřesnění rozhodných měsíců. Pracuji v pojišťovnictví a jsem placený z provizí. Funguje to tak, že stejně jako v zaměstnání vydělám nějaké peníze v listopadu, ale přijdou mi až v prosinci, takže to co vydělám v prosinci, přijde až v lednu. Má otázka je, zda mám pro kompenzaci za […]

Zobrazit
 
 

Kompenzační bonus 2022 – jak se dokládá pokles příjmu o 30%?

Dobrý den, ráda bych se zeptala, zda mám nárok na kompenzační bonus. Jsem OSVČ a podnikám 20 let v cestovním ruchu – Cestovní agentura, incoming se zaměřením na koncerty a hudební festivaly. Nikdy jsem nebyla ve ztrátě, ale od začátku pandemie – r. 2020 a 2021 nemám žádné příjmy. Jsem závislá na zahraniční klientele. Přesto […]

Zobrazit
 

Kompenzační bonus pro OSVČ 2021/2022 za karanténu

Dobrý den, mám nárok jako OSVČ na 1. kompenzační bonus (22. 11. – 31. 12. 2021), když jsem měl nařízenou karanténu od 18.11. – 2. 12. 2021. Za odpověď předem děkuji.

Zobrazit
 

Kde žádat kompenzační bonus za nařízenou karanténu?

Dobrý den, kde žádat kompenzační bonus za nařízenou karanténu při platbě nemocenské? Děkuji.

Zobrazit