Kompenzace COVID

Mám nárok na kompenzační bonus za březen 2021?

Dobrý den přeji, nevím, zdali mám nárok na kompenzační bonus, a i se bojím zažádat, abych nebyl poté nějak popotahován. Chtěl bych zažádat o pomoc za měsíc březen, protože v únoru jsem byl s příjmem na nule. Mám OSVČ jako hlavní činnost, a jsem řemeslník. Nikdy jsem živnost nepřerušil. Ale nevím, zdali se  mě kompenzační […]

Zobrazit
 
 

Nárok na bonus při karanténě OSVČ

Dobrý den, chtěla bych se zeptat, jak dlouho si musím platit nemocenské pojištění, aby vznikl nárok na příspěvek v karanténě 500 Kč. Nemocenskou jsem si začala platit v únoru 2021. Děkuji za odpověď

Zobrazit
 

Srovnávací období při přerušené živnosti – kompenzační bonus 02-03/2021

Dobrý den, podnikám od 02/2014 v oboru postiženém pandemií (pohostinství). V předchozích letech jsem měla od 1. 11. 2018 do 31. 3. 2019 a 1. 11. 2019 do 31. 3. 2020 přerušenou živnost. Obnovila jsem ji 1. 4. 2020. Jaké tržby mám prokazovat pro přiznání kompenzačního bonusu v žádosti za březen 2021? Když je tedy […]

Zobrazit
 
 

Nárok na kompenzaci za COVID u OSVČ

Dobrý den, od 5. 3. 2021 jsem doma, pozitivní na COVID. Jsem OSVČ. Mám na něco nárok? Nemoc. si neplatí. Děkuji

Zobrazit
 

Kompenzace pro COVID pozitivní OSVČ

Dobrý den, jsem COVID pozitivní OSVČ, nemůžu pracovat, dostanu od státu kompenzaci? Děkuji

Zobrazit
 

Kompenzační bonus únor březen 2021 – začátek podnikání v roce 2020

Dobrý den, udělal jsem si OSVČ 21. 9. 2020. Do té doby jsem pracoval jako zaměstnanec ve fabrice. Jaké období musím vykázat příjmy, abych mohl zažádat o kompenzační bonus za únor a březen?

Zobrazit