Kompenzační bonus březen

Zaměstnanec 1/2 HP a vedlejší činnost, neprodlouženi smlouvy na HP

Dobrý den, jsem zaměstnanec na HP zkrácený úvazek 20h/t. Teď 28. 2. 21 mi končí smlouvu na dobu určitou. Tu to informací jsem právě zjistila. K práci jsem si přivydělávala jako OSVČ na vedlejší činnost. Jelikož jsou služby opakovaně zavřené, pochopila jsem, že jako zaměstnanec na HP nemám nárok na kompenzační bonus, ale když mi […]

Zobrazit
 
 

Mám nárok na nějakou kompenzaci za karanténu jako OSVČ?

Dobrý večer, chtěla bych poradit. Jsem OSVČ a jsem nucena byt v karanténě, protože manžel je pozitivní. Platím si od nového roku paušální daň a tak nevím, jestli mam nárok na nějakou kompenzaci. Děkuji

Zobrazit
 

Kompenzační bonus – OSVČ bez provozovny

Dobrý den, jsem OSVČ – truhlář bez provozovny, živím se převážně montážemi nábytku u zákazníků doma nebo v zahraničí. Za leden a zatím únor mi nepřišla ani jediná objednávka na práci, tudíž žádná vystavená faktura – tržby 0 Kč. Budu moci žádat o kompenzační bonus za období únor? Jak se bude prokazovat pokles příjmů a […]

Zobrazit
 
 

Kompenzační bonus OSVČ vedlejší – příjem ze zaměstnání

Dobrý den, mám nárok na kompenzační bonus jako OSVČ vedlejší? Jsem zaměstnaná (pracovní smlouva) a zároveň jsem OSVČ vedlejší, moje vedlejší činnost se týká kurzů plavání pro děti, které jsem nemohla vykonávat z důvodu uzavření bazénů celý podzim 2020 až doteď. Děkuji předem za odpověď

Zobrazit
 

Nárok na kompenzační bonus pro OSVČ na rodičovské

Dobrý den, ráda bych se Vás zeptala, zda-li mám jako OSVČ momentálně na vedlejší činnosti, pobírající od března 2020 rodičovský příspěvek, nárok na kompenzační bonusy? Hradím minimální zálohy na sociálním a zdravotním pojištění pro vedlejší činnost. Navíc nemocenské pojištění si neplatím. Děkuji Vám za odpověď.

Zobrazit