Kompenzační bonus duben

Pozastavení živnosti a nárok na kompenzační bonus

Dobrý den, jsem OSVČ, když v půlce března 2021 pozastavím živnost, mám nárok pobírat kompenzační bonus? Děkuji za odpověď a příjemný den.

Zobrazit
 
 

Kompenzační bonus 2021 – srovnávací vs. rozhodné období

Dobrý den, Jsme malé s.r.o. V lednu jsme neměli žádnou tržbu. Srovnávacím obdobím je pro nás 11,12/19,01/20. V podmínkách pro nárok bonusu píší, že dále se porovnává majoritní příjmy společnosti, kde máme na výběr ze dvou porovnání a) srovnávací období a b) za rozhodné období 1. 6.- 30. 9. 2020. Pokud si vyberu za b), […]

Zobrazit
 

Kompenzační bonus – můžu zadat průměrné tržby za rozhodné období?

Dobrý den, V pokynech k vyplnění žádosti o kompenzační bonus za únor je uvedeno, že místo srovnávacího období je možné použít tzv. rozhodné období. Rozhodným obdobím je období od 1. června 2020 do 30. září 2020. Mám tedy zprůměrovat tržby za tyto čtyři měsíce nebo zprůměrovat tržby za tři po sobě jdoucí měsíce z tohoto […]

Zobrazit
 
 

Kompenzační bonus březen 2021 – uzavřená provozovna z důvodu péče o dítě

Dobrý den, můžu žádat o kompenzační bonus jako OSVČ – zámečník. Z důvodu uzavření školy (dcera 8let) jsem nucen uzavřít provozovnu, tím pádem mám nulový příjem a do budoucna se to projeví stejně, např. ztráta budoucích zakázek… Děkuji za odpověď.

Zobrazit