Kompenzační bonus únor

Kompenzační bonus – podle jakého data se počítají tržby?

Zdravím, kompenzační bonus 1000 Kč, za leden a únor jsme měli propad tržeb až 75 %. Přišly nám ale peníze, protože splatnost fa za dopravu je minimálně 2 měsíce. Bere se tedy datum vystavení faktur, nebo došlé peníze? Děkuji

Zobrazit
 
 

Kompenzační bonus – srovnávací období u začínajícího OSVČ

Dobrý den Chci se zeptat, které po sobě následující tři měsíce mohu použít pro vypočítání průměru na kompenzační bonus na únor 21 až březen 21, protože mé podnikání začalo říjen 2019. První příjmy jsem měl až leden 2020 a to z důvodu, protože mi hygiena neumožnila otevřít provozovnu.

Zobrazit
 

Kompenzační bonus – specifikace příjmů

Dobrý den, ohledně nového kompenzačního bonusu se stále mluví o průměrných příjmech za stanovené srovnávací období. Můžete mi prosím objasnit, co je myšleno příjmy u OSVČ provádějící stavební práce? Je tím myšleno to, co jsem ve srovnávacím období vyfakturoval (splatnost tak může nastat až po konci srovnávacího období), nebo to co mi bylo v konkrétním […]

Zobrazit
 
 

Nárok na kompenzační bonus 2021 pro společníka malé s.r.o.

Dobrý den, prosím o informaci, zda má nárok osoba (můj otec), která vede malé s.r.o., ve které je veden jako jednatel a zároveň zaměstnanec své firmy. Jiná osoba ve firmě není, pouze můj otec, který je od února na nemocenské (nařízena karanténa) a nyní se léčí z prodělaného COVID? Všude se uvádí pouze o společnících, […]

Zobrazit
 

Kompenzační bonus při HPP

Dobrý den, mám HPP v baru, který je teď zavřený, dostavám výplatu z kompenzačního bonusu, bohužel mi to nevystačí na výdaje za měsíc. Kdybych si našel další práci na HPP, přišel bych pak o výplatu z první práce? Děkuji za odpověď.

Zobrazit
 

Kompenzační bonus (podnikání jako vedlejší činnost při zaměstnání na HPP)

Dobrý den, chtěla jsem se zeptat, zda mám nárok na kompenzační bonus od státu (500Kč/ den)? Případně zda je třeba jiná podpora/bonus/příspěvek, na který bych nárok měla? Jsem matka samoživitelka. Jsem zaměstnaná  na hlavní pracovní poměr u svého zaměstnavatele (ten za mě platí klasicky zdravotní, sociální). Dále jsem i OSVČ, kde předcvičuji – instruktorka/trenérka. Tato […]

Zobrazit