Minimální podpora 2024

Příspěvek v nezaměstnanosti po nemocenské

Dobrý den, prosím, nastoupila jsem do zaměstnání, pracovala 5 dní a poté nastoupila na nemocenskou (úraz). Byla jsem na nemocenské rok a 14 dní (těch 14 dní platil zaměstnavatel). Poté jsem nastoupila na 4 dny do zaměstnání (2 dny z toho byl víkend) a ukončili jsme ho dohodou. Bude se mi příspěvek v nezaměstnanosti počítat […]

Zobrazit
 
 

Z čeho se počítá podpora v nezaměstnanosti – výpověď k 31. 12.?

Dobrý den, Dostala jsem od zaměstnavatele výpověď. Momentálně jsem ve výpovědní době, a zaměstnání by mi mělo skončit na konci roku – k 31. 12. 2021. Měla bych dva dotazy, ohledně podpory v nezaměstnanosti: 1. Z čeho se přesně bude počítat podpora v nezaměstnanosti? Vím, že je to z čisté výplaty, ale nevím, za jaké se to […]

Zobrazit
 

Mám nárok na podporu v nezaměstnanosti?

Dobrý den, chtěl bych se zeptat – když jsem nastoupil do fabriky, tak sem pracoval na smlouvu DPČ půl roku. Teď pracuji na hlavní činnost 8 měsíců. Mám nárok na podporu? Doktor mi zakazuje pracovat ze zdravotních důvodů. Děkuji

Zobrazit
 
 

Mám nárok na další podporu v nezaměstnanosti v plné výši?

Dobrý den, prosím o radu. Na úřadu práce jsem byla v měsíci červenec, srpen, září 2020. Do zaměstnání jsem nastoupila 01. 10. 2020 do 31. 03. 2021. Pracovní poměr byl rozvázán 31. 3. 2021 po skončení pracovního poměru sjednaného na dobu určitou. V  zápočtovém listu mám 182 dnů jako dobu zaměstnání celkem. Mám nárok na […]

Zobrazit
 

Evidence na ÚP – smlouva na dobu určitou a nárok na podporu

Dobrý den. Prosím, jak mám postupovat, když mně 31.3.2021 končí smlouva na dobu určitou a od 26.3.2021 jsem na nemocenské (COVID 19). Protože obchod, kde jsem pracoval, byl uzavřený, našel jsem si práci na DPČ, která byla uzavřena až do června 2021. Kdy se mám hlásit na ÚP, když jsem na nemocenské? Až po jejím […]

Zobrazit
 

Výpočet výše podpory v nezaměstnanosti po nemocenské

Dobrý den, mám dotaz na výpočet výše podpory v nezaměstnanosti po nemocenské. Byla jsem v pracovním poměru cca 40 let bez přerušení. Zaměstnavatel mi dal výpověď pro nadbytečnost ke dni 14. 12. 2019. Od 15. 12. 2019 do 20. 12. 2020 jsem byla v pracovní neschopnosti a následně se přihlásila na Úřadu práce jako nezaměstnaná. […]

Zobrazit