Můžu si nechat poslat bonus 25 tisíc na cizí účet?

Kompenzační bonus 25 000 Kč při rodičovské

Dobrý den, jsem na rodičovské dovolené (na kterou jsem šla z pozice zaměstnance firmy, kam bych se měla od podzimu vrátit). Mimo to jsem před více než rokem začala pracovat jako OSVČ na vedlejší činnost. Od poloviny března mám však jako OSVČ nulové příjmy. Mohu si zažádat o kompenzační bonus? Jde mi o to, jestli […]

Zobrazit
 
 

Můžu si o kompenzační bonus za červen požádat už v květnu?

Dobrý den, rád bych se zeptal, jestli nevíte, jak je to přesně s žádostí o druhou podporu pro živnostníky. Aktuálně je možné požádat o 19500 Kč za květen a červen 2020. Nevím ale, jestli mohu o podporu za červen žádat už teď v květnu? Nebo musím čekat až do června? Věci okolo epidemie se sice pořád mění, […]

Zobrazit
 

Můžu si nechat poslat příspěvek 25 tisíc pro OSVČ na cizí účet? Nebo ho dostat v hotovosti?

Dobrý den, Jsem OSVČ a podnikám během rodičovské. Nemám moc velké příjmy, mám to jen jako příležitostný přivýdělek. Dočetla jsem se ale, že bych na kompenzační bonus – příspěvek 25 tisíc korun pro OSVČ během epidemie, měla mít nárok i já. Mám ale problém, protože mám zablokovaný účet v bance od exekutora. Normálně mi to moc […]

Zobrazit