Nárok na ošetřovné duben

Ošetřovné a víkendy

Dobrý den, prosím vás, když sem doma na ošetřovaném jen dvakrát do týdne některý týden jen jednou počítají se mi i víkendy? Děkuji za odpověď

Zobrazit
 
 

OČR a vedlejší pracovní činnost

Dobrý den, potřebuji prosím poradit. Jsem s dcerou na OČR z důvodu uzavření ZŠ (pandemie koronaviru). Práci mám na hlavní pracovní poměr a pracovní dobu do cca 13,30, na toto pobírám to ošetřovné. Mám ale ještě vedlejší pracovní činnost – provoz ambulance, odpoledne, 3 dny v týdnu, max.6-7hodin týdně. Mohu odpoledne do ambulance, když mám […]

Zobrazit
 

Střídání OČR a home office

Dobrý den, chci se zeptat, když pečuji v měsíci březnu každý týden tak, že první tři dny v týdnu mám OČR a čtvrtek, pátek mám home office, zda se mi do ošetřovného budou počítat víkendy. Děkuji za odpověď.

Zobrazit
 
 

OČR víkendy – započítává se sobota, neděle

Dobrý den, chci se zeptat, zda se do vyplacení OČR započítává sobota, neděle. Děkuji

Zobrazit
 

Ošetřovné – ošetřovné pouze na dítě do 10 let?

Dobrý den, platí opravdu ošetřovné pouze na dítě do 10 let? Děkuji

Zobrazit
 

Kdy se podává žádost o OČR?

Dobrý den, chci se zeptat, jestli opět stačí žádost na OČR začátkem dalšího měsíce? Byla jsem na OČR říjen – listopad, mám zažádat o nový formulář pod číslem nebo žádat přes číslo z předchozího OČR. Do práce chodím dva dny v týdnu, ostatní dny jsem doma s dětmi, které jsou v 1. třídě. Děkuji

Zobrazit