Nový kompenzační bonus 2021/2022

Kompenzace pro OSVČ – březen 2021, omezení pohybu

Dobrý den, jsem OSVČ, obchodní zástupce, mým rajónem je půl republiky, návštěvy lékařů. Mám nárok na kompenzační bonus, pokud jsem nyní na měsíc omezena na oblast okresu, kraje. Vím, že ta prací se může, ale není toto zrovna kontraproduktivní, když každý den pojedu do jiného města? Děkuji

Zobrazit
 
 

Kompenzační bonus OSVČ za březen 2021 – sezónní podnikatel

Dobrý den! Mám nárok na bonus OSVČ za březen 2021, když jsem měla v letech 2018, 2019, 2020 pozastavenou živnost v měsících leden, únor, březen, duben a v letošním roce 2021 pozastavený měsíc leden a únor. Pokud mám nárok, co je v tomto případě porovnávací období. Děkuji.

Zobrazit
 

OSVČ prádelna – nárok na kompenzační bonus

Dobrý den, jsem OSVČ – praní prádla pro hotely a penziony, z důvodu  uzavření hotelů a penzionů nemůžeme službu poskytovat, má smysl podávat žádost o KB? Děkuji za odpověď

Zobrazit
 
 

Zaměstnanec 1/2 HP a vedlejší činnost, neprodlouženi smlouvy na HP

Dobrý den, jsem zaměstnanec na HP zkrácený úvazek 20h/t. Teď 28. 2. 21 mi končí smlouvu na dobu určitou. Tu to informací jsem právě zjistila. K práci jsem si přivydělávala jako OSVČ na vedlejší činnost. Jelikož jsou služby opakovaně zavřené, pochopila jsem, že jako zaměstnanec na HP nemám nárok na kompenzační bonus, ale když mi […]

Zobrazit
 

Mám nárok na nějakou kompenzaci za karanténu jako OSVČ?

Dobrý večer, chtěla bych poradit. Jsem OSVČ a jsem nucena byt v karanténě, protože manžel je pozitivní. Platím si od nového roku paušální daň a tak nevím, jestli mam nárok na nějakou kompenzaci. Děkuji

Zobrazit