OČR podzim

Ošetřovné u dohodářů během podzimu 2020

Dobrý den, chci se zeptat, pokud mám smlouvu na dohodu, platí i pro mě 400 Kč na den? Mám 4500 – 5000 Kč přiznaného. Děkuji

Zobrazit
 
 

Mám nárok na ošetřovné na dítě 10 let

Dobrý den, syn je na prvním stupni a 10 let mu bylo v červnu. Syn je epileptik a nemůžu ho nechávat celé dny samotného doma, když je škola zavřená. Jelikož nemám nárok na ošetřovné, když je to do 10 let dítěte. Musím teda chodit do práce. A co mám teda dělat?? Jsou i nějaké výjimky […]

Zobrazit
 

Žádost o ošetřovné říjen 2020

Dobrý den, Ráda bych se zeptala, zda žádost o ošetřovné bude i teď potvrzovat škola a kde, ji bude možné najít. A zda o ošetřovné lze žádat od 14.10 do 27. 10., kdy tyto dva dny nařídila vláda podzimní prázdniny. Děkuji. S pozdravem

Zobrazit
 
 

Doba trvání ošetřovného v říjnu 2020

Dobrý den, chtěla bych se zeptat na dobu trvání ošetřovného. Vím, že je prodloužená na celou dobu uzavření škol. Spíš se mi jedná o to, zda je v tuto chvíli určená nějaká jasně daná doba, na kterou se OČR vystavuje. Dostala jsem formulář od naší paní ředitelky, vystavený jen do 23.10. Pan Plaga už ale […]

Zobrazit
 

Nárok na ošetřovné pro samoživitelku a dítě 13 roků

Dobrý den, chtěla jsem se zeptat, zda mám nárok na ošetřovné jako matka samoživitelka, když je dítěti 13 let? Děkuji Za odpověď

Zobrazit
 

Ošetřovné od 14. 10. 2020

Dobrý den! Mám v péči 6-ti leté dítě, které se mnou je ve společné domácnosti. S otcem nežiji, platí pouze výživné. Syn k němu chodí jeden týden od čtvrtka, kdy si ho má otec vyzvednout ze školského zařízení v 15.00h a vrátit v pondělí ráno do školského zařízení do 8h. Další týden jde k otci […]

Zobrazit