Péče o dítě do 7 let

Osoba pečující o dítě do 7 let – sociální pojištění?

Dobrý den, Chci se zeptat. Jsem vedena na UP ,ale už nic nepobírám. Když bych se na pojišťovně nahlásila jako osoba pečující o dítě do 7 let, tak sociální si budu platit sama? A musím i na UP nahlásit že pečuji o dítě do 7 let? Děkuji za odpověď

Zobrazit
 
 

Péče o dítě do 7 let věku po zkušební době v zaměstnání

Dobrý den, chtěla jsem se zeptat, měla jsem rodičovský příspěvek na 2 roky, potom jsem zůstala doma se synem a měla jsem péči o dítě do 7 let věku. Tu jsem měla do 31. 1. 2016 a od 1. 2. 2016 jsem nastoupila do nového zaměstnání. Jelikož je toto zaměstnání pro mě časově nevýhodné kvůli […]

Zobrazit
 

Péče o dítě do 7 let a přivýdělek

Dobrý večer, chtěla jsem se zeptat, mám rodičák na synka 3 roky, který mě bude za rok končit. Mám ještě dcerku, která je stále nemocná, je víc doma než ve školce. Takže bych byla ráda doma do 7 let dítěte. Je možné si přivydělat na DPP? A do kolika peněz? Zda přivýdělek bych měla v […]

Zobrazit
 
 

Co mám dělat po rodičovské, když nemohu nastoupit do zaměstnání?

Dobrý den, v červnu 2013 se mi narodil syn. Měla jsem nárok na mateřskou a poté jsem si zažádala o rodičovský příspěvek ve výši 7500kc měsíčné. Část rodičovské mi posílali ještě zpětně k nízké mateřské. Rodičovský příspěvek mi nyní v březnu končí. Synovi budou 3 roky v červnu. Do práce nastoupit nemohu, jelikož syn kvůli […]

Zobrazit
 

Úřad práce vs. péče o dítě do 7 let

Dobrý den, již jsem Vám s podobnou otázkou psala, ale asi jsem ji špatně položila, tak jsem se nedozvěděla odpověď. V březnu mi konci rodičovská dovolená-a protože nemám zaměstnání, kam bych se vrátila, musím se přihlásit na úřad práce, a mě zajímá, jestli když se během té doby co budu hlášena na úřadě práce rozhodnu, […]

Zobrazit
 

Rodičovská dovolená do 7 let

Dobrý den, chtěla jsem se zeptat, zda je možné přerušit rodičovskou dovolenou (ale až po 4 čtvrtém roce dítěte-když se rozhodnu zůstat s dítětem doma do 7 let) a nahlásit se na pracovní úřad a pak znovu nastoupit na rodičovskou dovolenou? Jsem ráda, že jsem objevila Vaší pořadu:)konečně se dozvím odpovědi na své otázky. Děkuji

Zobrazit