Plošné uzavření škol

Doba trvání ošetřovného v říjnu 2020

Dobrý den, chtěla bych se zeptat na dobu trvání ošetřovného. Vím, že je prodloužená na celou dobu uzavření škol. Spíš se mi jedná o to, zda je v tuto chvíli určená nějaká jasně daná doba, na kterou se OČR vystavuje. Dostala jsem formulář od naší paní ředitelky, vystavený jen do 23.10. Pan Plaga už ale […]

Zobrazit
 
 

Nárok na ošetřovné pro samoživitelku a dítě 13 roků

Dobrý den, chtěla jsem se zeptat, zda mám nárok na ošetřovné jako matka samoživitelka, když je dítěti 13 let? Děkuji Za odpověď

Zobrazit
 

Ošetřovné od 14. 10. 2020

Dobrý den! Mám v péči 6-ti leté dítě, které se mnou je ve společné domácnosti. S otcem nežiji, platí pouze výživné. Syn k němu chodí jeden týden od čtvrtka, kdy si ho má otec vyzvednout ze školského zařízení v 15.00h a vrátit v pondělí ráno do školského zařízení do 8h. Další týden jde k otci […]

Zobrazit
 
 

Ošetřovné na dítě, které má 10 roků

Dobrý den, můj syn má deset let, mám nárok na ošetřovné?

Zobrazit
 

Ošetřovné, uzavření škol, práce v podpůrčí době od 14. 10. 2020

Dobrý den, ráda bych se zeptala, zdali bude možné od 14. 10. 2020 při uzavření škol během čerpání ošetřovného (dcera 8 let) v průběhu podpůrčí doby pracovat. Něco takového jako bylo na jaře. Mám možnost na 2 až 3 dny v týdnu zajistit pro dceru hlídání, kdy bych mohla chodit do práce. Na kterých internetových […]

Zobrazit
 

Nárok na ošetřovné při zavřené škole od 14. 10. 2020

Dobrý den, prosím chci se dotázat. Od středy 14. 10. 2020 se uzavřou školy a to i první stupně. Mám dceru a bylo jí 1.3.2020 10 roků. Chci se zeptat, zda mám nárok na ošetřovné, zda mohu s ní zůstat doma a pobírat ošetřovné. Děkuji za odpověď.

Zobrazit