Podpora pro OSVČ listopad 2020

Kompenzační bonus OSVČ – velkoobchod s obuví

Mám velkoobchod s obuví a dodávám do maloobchodů. Po dobu uzavírky obchodů jsem měl za 4/Q s porovnáním s rokem 2019 doposud, obrat necelá 3%. O jaký kompenzační bonus mohu žádat a za jaké období? Děkuji

Zobrazit

Mám nárok na kompenzační bonus v období 3. 12. -17. 12. 2020?

Dobrý den, pracuji jako vedoucí ve fitness centru a dále jako hlavní koordinátor v tanečním studiu. Měla jsem nárok na kompenzační bonus za 1. období od 9. 10. 2020 a za celé 2. období. Dále nám vláda umožnila otevřít 3.12, ale fitness centrum mělo omezený počet lidí na m2 a cvičilo se v rouškách, takže […]

Zobrazit

Kompenzace OSVČ za COVID 19

Dobrý den, prosím vztahuje se na mne také nějaká finanční pomoc, když podnikám v montáž lakoven a skrz COVID 19 nemám práci? Předem děkuji

Zobrazit

Kompenzační bonus pro OSVČ – sportovní trenér

Dobrý den, mám dotaz ohledně kompenzačního bonusu. Pracuji jako trenér basketbalu (OSVČ na živnostenský list) a na základě rozhodnutí ministerstva byly (jsou) uzavřená veškerá vnitřní sportoviště. Basketbal se dá hrát teoreticky i venku, ale vzhledem k omezenému počtu osob, které se mohly sdružovat, to možné není, aby se konal trénink venku. Od klubu, kde jsem […]

Zobrazit

Uzavření ordinace kvůli karanténě a nárok na kompenzační bonus pro OSVČ

Po pozitivním testu na COVID jsem musel uzavřít svoji ordinaci na 10 dnů. Mám jako OSVČ nárok na nějakou kompenzaci a pokud ano, kde najdu nějaký on-line formulář. Děkuji

Zobrazit