Zákon o veřejném zdravotním pojištění (číslo 48/1997 Sb.)

Znovu přihlášení na ÚP

Dobrý den, byla jsem zaregistrovaná na ÚP, potom jsem si našla práci, ale po 3 měsících jsem z práce odešla. Když se půjdu na ÚP znovu zaregistrovat, musím s sebou mít zápočtový list nebo něco jiného? Doma jsem již 3 týdny, za tu dobu si budu muset zaplatit zdravotní pojištění sama? Děkuji

Zobrazit
 
 

Zdravotní pojištění na UP

Ještě dodatek k té smlouvě o provedení školení v dotazu ze 4. 3. Šlo mi o to, že jsem až toho 1. zjistila ze nebudu na smlouvě a tudíž jsem se nenahlásila na UP a za ten 1. měsíc nemám žádnou fixní mzdu, pouze případné provize, pokud by se hned podařilo. Musím tedy jít do […]

Zobrazit
 

Musím platit zdravotní pojištění za 4 dny?

Hezký den. Jsem v situaci, kdy ve zkušební době končím u jednoho zaměstnavatele a za 4 pracovní dny nastupuji na jiné místo. Je třeba se hlásit na úřad práce, nebo si zaplatit zdravotní pojištění za tyto dny kdy budu doma. může mi hrozit nějaký postih z něčeho? Děkuji

Zobrazit
 
 

Péče o dítě do 7 let věku po zkušební době v zaměstnání

Dobrý den, chtěla jsem se zeptat, měla jsem rodičovský příspěvek na 2 roky, potom jsem zůstala doma se synem a měla jsem péči o dítě do 7 let věku. Tu jsem měla do 31. 1. 2016 a od 1. 2. 2016 jsem nastoupila do nového zaměstnání. Jelikož je toto zaměstnání pro mě časově nevýhodné kvůli […]

Zobrazit