Kompenzace COVID

Kompenzační bonus OSVČ za březen 2021 – sezónní podnikatel

Dobrý den! Mám nárok na bonus OSVČ za březen 2021, když jsem měla v letech 2018, 2019, 2020 pozastavenou živnost v měsících leden, únor, březen, duben a v letošním roce 2021 pozastavený měsíc leden a únor. Pokud mám nárok, co je v tomto případě porovnávací období. Děkuji.

Zobrazit
 
 

OSVČ prádelna – nárok na kompenzační bonus

Dobrý den, jsem OSVČ – praní prádla pro hotely a penziony, z důvodu  uzavření hotelů a penzionů nemůžeme službu poskytovat, má smysl podávat žádost o KB? Děkuji za odpověď

Zobrazit
 

Zaměstnanec 1/2 HP a vedlejší činnost, neprodlouženi smlouvy na HP

Dobrý den, jsem zaměstnanec na HP zkrácený úvazek 20h/t. Teď 28. 2. 21 mi končí smlouvu na dobu určitou. Tu to informací jsem právě zjistila. K práci jsem si přivydělávala jako OSVČ na vedlejší činnost. Jelikož jsou služby opakovaně zavřené, pochopila jsem, že jako zaměstnanec na HP nemám nárok na kompenzační bonus, ale když mi […]

Zobrazit
 
 

Mám nárok na nějakou kompenzaci za karanténu jako OSVČ?

Dobrý večer, chtěla bych poradit. Jsem OSVČ a jsem nucena byt v karanténě, protože manžel je pozitivní. Platím si od nového roku paušální daň a tak nevím, jestli mam nárok na nějakou kompenzaci. Děkuji

Zobrazit
 

Kompenzační bonus – OSVČ bez provozovny

Dobrý den, jsem OSVČ – truhlář bez provozovny, živím se převážně montážemi nábytku u zákazníků doma nebo v zahraničí. Za leden a zatím únor mi nepřišla ani jediná objednávka na práci, tudíž žádná vystavená faktura – tržby 0 Kč. Budu moci žádat o kompenzační bonus za období únor? Jak se bude prokazovat pokles příjmů a […]

Zobrazit