Nevíte si rady? Zeptejte se!

Nevíte si s něčím rady a potřebovali byste poradit? Pak vám nabízíme možnost vložit svůj dotaz do naší online porady.

Sociální poradna nabízí možnost ptát se na různé otázky z oblasti sociálních dávek, pracovního práva a zaměstnanosti a z dalších podobných oblastí.

Než ale napíšete svůj dotaz, zkuste prosím nejprve vyhledat, zda jsme již na stejný dotaz neodpovídali. Kapacity našich pracovníků jsou omezené, a proto nejsme schopni opakovaně zodpovídat stejné otázky. K vyhledání odpovědi na váš dotaz můžete použít vyhledávací políčko v záhlaví každé stránky.

Pokud nenajdete odpověď na to, co vás trápí, můžete svůj dotaz položit prostřednictvím formuláře na této stránce. Nezapomeňte prosím pečlivě vyplnit všechny potřebné údaje.

Do předmětu dotazu zkuste, co nejlépe popsat čeho se dotaz týká např.: „Kolik jsou přídavky na dvě děti v roce 2021“. V dotazu popište co nejpodrobněji vaši situaci a to s čím potřebujete poradit. Čím podrobnější bude popis vašeho problému, tím pravděpodobněji vám odpovíme a poradíme co a jak.

Tato poradna je bezplatnou službou. Z důvodu velkého množství dotazů a omezené kapacity našich spolupracovníků vám nemůžeme garantovat, zda a kdy přesně bude na váš dotaz odpovězeno. Také platí, že odpovídáme především na ty dotazy, které jsou položené jasně a srozumitelně a které spadají do okruhu témat této poradny. Také se nesmí jednat o dotazy, které vyžadují náročnější a tedy placenou radu advokáta či daňového poradce nebo obdobného odborníka.

Všechny odeslané dotazy mohou být zveřejněny na těchto stránkách. O vložení odpovědi budete informováni e-mailem

Upozornění: Všechny případné odpovědi na Váš dotaz je nutné chápat pouze jako vyjádření osobního názoru odpovídajícího. Tyto informace mají pouze základní a orientační charakter. Odpovídající, ani provozovatel tohoto webu negarantuje 100% věcnou správnost. Všechny zveřejněné informace je také nutné chápat v kontextu času položení odpovědi, podmínky a zákony například pro sociální dávky se průběžně v čase mění. Co platí dnes, nemusí platit za několik měsíců.

 

Vyplňte prosím povinná pole.