Rychlá online půjčka do 100 000 Kč – schválení do 60 minut, peníze do 24 hodin

Pronto Credit nabízí rychlou online půjčku do 100 000 Kč. Vyřízení žádosti o peníze je do 60 minut, a finanční prostředky můžete dostat na účet v bance už do druhého dne (do 24 hodin). Je to bez poplatků předem, bez ručitele a bez zástavy. Peníze můžete použít na cokoliv.

Nebankovních půjček, je aktuálně nabízeno nepřeberné množství. Nejčastěji jsou to ale jen krátkodobé půjčky, kde vám půjčí pouze pár tisíc korun do výplaty. Pokud ale potřebujete větší částku, pak je to s hledáním nějaké solidní nebankovní půjčky složitější.

Tato nebankovní půjčka, ale nabízí až 100 000 Kč, které můžete mít na účtu bance nejpozději zítra (do 24 hodin). A můžete je ihned použít, na co chcete. Peníze můžete splácet až 48 měsíců (tj. až 4 roky). Neplatíte nic předem a půjčku můžete dostat i bez zástavy a bez ručitele.

Solidní rychlá nebankovní půjčka do 100 000 Kč

Tento nebankovní úvěr do 100 tisíc korun, nabízí nebankovní finanční společnost Pronto Credit  s.r.o. Jsou zde nabízeny standardní spotřebitelské úvěry od 10 000 Kč do 100 000 Kč. Získané finanční prostředky, můžete použít na cokoliv potřebujete.

Základní parametry této půjčky:

 • Nebankovní úvěr od 10 000 Kč do 100 000 Kč
 • Pravidelné měsíční splátky od 12 do 48 měsíců
 • Možnost předčasného splacení zdarma
 • Bez placení poplatků předem, jasné a transparentní podmínky
 • Bez zástavy a bez ručitele
 • Schválení půjčky do 60 minut, peníze máte do 24 hodin
 • Vyřízení online, přes internet, bez osobní schůzky

Pokud byste si například půjčili částku 30 000 Kč na 24 měsíců, pak budete splácet měsíčně 1 995 Kč. To odpovídá RPSN ve výši 62,63%. Za dva roky zaplatíte celkem 47 880 Kč.

Jaké jsou podmínky pro získání půjčky do 100.000 Kč do zítra?

Půjčky do 100 000 Kč, které můžete mít už do zítra k dispozici na bankovním účtu, jsou poskytovány především těm, kdo doloží svoji schopnost splácet půjčené finanční prostředky.

Mezi základní předpoklady pro schválení úvěru, tedy patří:

 • Minimální věk 18 roků a trvalý pobyt na území ČR
 • Mít prokazatelné zaměstnání s doložitelným příjmem
 • Nebo podnikat jako OSVČ s pravidelným příjmem
 • Vlastní bankovní účet, mobilní telefon a email
 • Dva doklady totožnosti – občanský průkaz + řidičák, pas, rodný list, zbrojní průkaz apod.
 • Doklad k ověření adresy – výpis z bankovního účtu, SIPO, vyúčtování za služby nebo energie spojené s bydlením apod.

Podmínkou pro úspěšné schválení úvěru je také to, že proti vám není vedeno exekuční řízení (jste bez exekuce) a/nebo insolvenční řízení (jste bez insolvence). V průběhu schvalování úvěru, může být prováděna kontrola registrů, jako je SOLUS apod.

Schválení půjčky do 60 minut, peníze na účet do druhého dne

Vyřízení žádosti o peníze, zde není nijak složité. Vše potřebné se dá vyřídit i bez osobní schůzky, jen přes internet. Stačí vám vyplnit následující nezávaznou online žádost.

Ta bude obratem předběžně vyhodnocena. Pokud budete splňovat základní kritéria pro schválení úvěru, budete vyzváni doplnění potřebných dokladů a budou vám sděleny všechny nezbytné informace, pro sjednání konkrétní půjčky.

Teprve poté se rozhodnete, zda vám tato půjčka plně vyhovuje a potvrdíte online smlouvu. Peníze vám budou ihned převedeny na váš bankovní účet. Měli byste je mít do druhého dne (do 24 hodin).

Nezávazná online žádost o půjčku do 100 000 Kč

Zařazeno v: , , , , , , , , , ,

 

Další půjčky a úvěry:

Rychlá online půjčka do 100 000 Kč – schválení do 60 minut, peníze do 24 hodin

-

Nebankovních půjček, je aktuálně nabízeno nepřeberné množství. Nejčastěji jsou to ale jen krátkodobé půjčky, kde vám půjčí pouze pár tisíc korun do výplaty. Pokud ale potřebujete větší částku, pak je to s hledáním nějaké solidní nebankovní půjčky složitější. Tato nebankovní půjčka, ale nabízí až 100 000 Kč, které můžete mít na účtu bance nejpozději zítra (do 24 […]

Více informací

Půjčka 50000 ihned na ruku – do 10 minut na účtu v bance

-

Nebankovní finanční společnost OPR Finance s.r.o., nabízí půjčku Everyday Plus. Můžete zde mít úvěr až do 50 000 Kč. Z této částky pak můžete čerpat finanční prostředky, kdykoliv je potřebuje. U této půjčky stačí každý měsíc uhradit jen minimální měsíční splátku (alespoň 20% z dlužné částky). A peníze si můžete půjčovat opakovaně. Okamžitá půjčka 5000 Kč na cokoliv […]

Více informací

Okamžitá půjčka do 60000 Kč, peníze máte ihned na účtu

-

Potřebujete rychle sehnat větší finanční obnos? Nestačí vám jen pár tisíc korun? Tak, jak to nabízejí jiné nebankovní půjčky? Pak je zde pro vás okamžitá půjčka do 60000 Kč. Peníze můžete splácet až 24 měsíců (2 roky). Vyřízení je velmi rychlé. Vyplníte jednoduchou online žádost přes internet, a do pár minut máte peníze na účtu […]

Více informací

Půjčka do 130 000 Kč, peníze kdykoliv i o víkendu

-

U této nebankovní společnosti máte možnost vybrat si hned ze dvou zajímavých možností, jak si půjčit peníze. Jsou zde nabízeny dvě různé půjčky – jedna je hotovosti do 90000 Kč, kdy můžete dostat peníze až domů, kdykoliv i o víkendu. Nebo půjčka na účet v bance do 130000 Kč, kterou pak splácíte až dva roky pravidelnými […]

Více informací

Nejvýhodnější konsolidace půjček bez zástavy

-

Asi téměř v každé české domácnosti se dá najít alespoň jedna půjčka, hypotéka, kreditní karta, nákup na splátky, auto na leasing nebo jiný finanční závazek. A proč by ne. Při vhodně zvolené půjčce to až tak moc nestojí. Horší to je ale v situaci, kdy podobných závazků máte více, a změní se u vás nějaké podmínky. Třeba […]

Více informací

Nejvýhodnější bankovní půjčka do 200000 Kč

-

Zajímalo by vás, jaká je aktuálně nejvýhodnější bankovní půjčka? Nebo kde vám půjčí víc než pár desítek tisíc korun? Hledáte půjčku s nízkými úroky, která by příliš nezatížila váš finanční rozpočet? Právě takovou nabídku bychom vám zde nyní chtěli představit. Je to nejvýhodnější půjčka od banky, jakou asi momentálně můžete dostat. Nejvýhodnější půjčka od České Spořitelny […]

Více informací