Okamžitá půjčka peněz před výplatou – peníze ihned na účet (nyní i zdarma!)

Nebankovní půjčka Kamali nabízí peníze ihned (do 10 minut). Můžete dostat do 15 000 Kč, a mít vše zdarma (vrácení peněz do 14 dnů) nebo za nízký poplatek (jenom 495 Kč za 30 dní). Půjčka může být i na splátky (10 měsíců). Je to nejlevnější malá půjčka do výplaty v ČR.

S půjčkou Kamali, můžete mít peníze na účtu v bance prakticky ihned. Už do deseti minut, budete mít od své banky zprávu, že vám přišly peníze. Vyřízení přes internet, po telefonu nebo prostřednictvím šikovné mobilní aplikace (pro Android i Apple).

Můžete si půjčit peníze, které vám schází před výplatou (první půjčka je do 15 tisíc korun, při opakované půjčce je to do 20 tisíc korun).

Půjčku navíc můžete mít úplně zdarma. Bez placení poplatků a bez úroků. Stačí vypůjčené peníze vrátit do 14 dnů, a neplatíte vůbec nic navíc.

Peníze před výplatou ihned – základní parametry

 • Půjčka od 1 000 Kč do 15 000 Kč
 • Druhá půjčka až do 20 000 Kč
 • Splatnost do 30 dnů (vrácení peněz do 14 dnů je zdarma)
 • Může být na splátky (na 10 měsíců)
 • Minimální měsíční poplatky
 • Vyřízení bez ručitele a bez zástavy
 • Peníze do 10 minut na účet
 • Nejlevnější krátkodobá půjčka v ČR

Chci půjčit peníze ještě dnes

Pokud potřebujete rychle sehnat peníze a pomohla by vám menší půjčka (do 15 000 Kč), pak neváhejte. Peníze můžete mít ještě dnes – do 10 minut na účtu v bance:

Okamžitá půjčka do 15 000 Kč – zdarma nebo za nízký poplatek

Krátkodobá nebankovní půjčka Kamali, kterou můžete mít vyřízenou ihned (do 10 minut), nabízí až 15 000 Kč. Vyřízení je opravdu velmi jednoduché a skoro nic k tomu nepotřebujete (minimální věk 18 roků, být občanem ČR nebo zde mít trvalý pobyt, platný OP, mobilní telefon, účet v bance).

Půjčka zdarma

 • Pokud peníze vrátíte do 14 dnů, tak je to bez poplatků (poplatky 0 Kč, úrok 0%)
 • Za půjčku na 2 týdny, neplatíte nic navíc

Půjčka za nízký poplatek

 • Peníze můžete vrátit až za 30 dní, a platíte jen minimální poplatky
 • Jiné srovnatelné půjčky stojí i 10x tolik
 • Za půjčku 15 000 Kč na 30 dní platíte navíc jenom 495 Kč
 • Za měsíc vracíte jenom 15 495 Kč

Půjčka na splátky

 • Peníze ale nemusíte vracet ihned (už za 30 dní)
 • Půjčku je možné rozložit na splátky (na 10 měsíčních splátek)
 • Každý měsíc stačí uhradit minimální splátku (10% + poplatek 49 Kč
 • U půjčky 15 000 Kč bude minimální měsíční splátka 1549 Kč

Vyřízení půjčky a peníze na účtu v bance do 10 minut

Získat půjčku, je zde opravdu jednoduché. Stačí jen vyplnit jednoduchý dotazník na internetu.

K vyřízení potřebujete jenom platný občanský průkaz. Půjčka se dá vyřídit i po telefonu nebo prostřednictvím mobilní aplikace pro Android nebo Apple (najdete zde).

Stav žádosti (schvalování) vidíte online. Pokud budete o půjčku žádat v pracovní době, tak se výsledek dozvíte prakticky ihned. A peníze máte okamžitě na účtu v bance. Do 10 minut.

Česká půjčka od české firmy (férové podmínky bez podvodů)

Na trhu nebankovních půjček, působí řada zahraničních firem. Půjčka Kamali, je ale od české firmy. Jedná se o produkt finanční společnosti Home Credit (kterou vlastní PPF). Máte tedy jistou, že se nejedná o nějaký podvod. Firma a půjčka se řídí českými zákony.

Na vše dohlíží Česká národní banka, Česká obchodní inspekce, Finanční úřad nebo Úřad pro ochranu osobních údajů. Nemusíte se tedy bát nějakých podvodů nebo neférového jednání.

Nejlevnější krátkodobá nebankovní půjčka v ČR

V nezávislém hodnocení neziskové organizace Člověk v tísni (viz srovnání půjček – index odpovědného úvěrování), byla tato půjčka opakovaně vyhodnocena jako nejlevnější možnost, jak získat peníze před výplatou.

Ostatní krátkodobé půjčky, požadují zaplacení poplatku, který je klidně i desetinásobný, než kolik budete platit tady (zde to navíc může být i úplně zadarmo).

Zařazeno v: , , , , , , , , , , ,

 

Další půjčky a úvěry:

Rychlá online půjčka do 100 000 Kč – schválení do 60 minut, peníze do 24 hodin

-

Nebankovních půjček, je aktuálně nabízeno nepřeberné množství. Nejčastěji jsou to ale jen krátkodobé půjčky, kde vám půjčí pouze pár tisíc korun do výplaty. Pokud ale potřebujete větší částku, pak je to s hledáním nějaké solidní nebankovní půjčky složitější. Tato nebankovní půjčka, ale nabízí až 100 000 Kč, které můžete mít na účtu bance nejpozději zítra (do 24 […]

Více informací

Půjčka 50000 ihned na ruku – do 10 minut na účtu v bance

-

Nebankovní finanční společnost OPR Finance s.r.o., nabízí půjčku Everyday Plus. Můžete zde mít úvěr až do 50 000 Kč. Z této částky pak můžete čerpat finanční prostředky, kdykoliv je potřebuje. U této půjčky stačí každý měsíc uhradit jen minimální měsíční splátku (alespoň 20% z dlužné částky). A peníze si můžete půjčovat opakovaně. Okamžitá půjčka 5000 Kč na cokoliv […]

Více informací

Okamžitá půjčka do 60000 Kč, peníze máte ihned na účtu

-

Potřebujete rychle sehnat větší finanční obnos? Nestačí vám jen pár tisíc korun? Tak, jak to nabízejí jiné nebankovní půjčky? Pak je zde pro vás okamžitá půjčka do 60000 Kč. Peníze můžete splácet až 24 měsíců (2 roky). Vyřízení je velmi rychlé. Vyplníte jednoduchou online žádost přes internet, a do pár minut máte peníze na účtu […]

Více informací

Půjčka do 130 000 Kč, peníze kdykoliv i o víkendu

-

U této nebankovní společnosti máte možnost vybrat si hned ze dvou zajímavých možností, jak si půjčit peníze. Jsou zde nabízeny dvě různé půjčky – jedna je hotovosti do 90000 Kč, kdy můžete dostat peníze až domů, kdykoliv i o víkendu. Nebo půjčka na účet v bance do 130000 Kč, kterou pak splácíte až dva roky pravidelnými […]

Více informací

Nejvýhodnější konsolidace půjček bez zástavy

-

Asi téměř v každé české domácnosti se dá najít alespoň jedna půjčka, hypotéka, kreditní karta, nákup na splátky, auto na leasing nebo jiný finanční závazek. A proč by ne. Při vhodně zvolené půjčce to až tak moc nestojí. Horší to je ale v situaci, kdy podobných závazků máte více, a změní se u vás nějaké podmínky. Třeba […]

Více informací

Nejvýhodnější bankovní půjčka do 200000 Kč

-

Zajímalo by vás, jaká je aktuálně nejvýhodnější bankovní půjčka? Nebo kde vám půjčí víc než pár desítek tisíc korun? Hledáte půjčku s nízkými úroky, která by příliš nezatížila váš finanční rozpočet? Právě takovou nabídku bychom vám zde nyní chtěli představit. Je to nejvýhodnější půjčka od banky, jakou asi momentálně můžete dostat. Nejvýhodnější půjčka od České Spořitelny […]

Více informací