Rychlá nebankovní půjčka do 20000 Kč i pro ženy na mateřské

Když si půjčíte třeba 20000 Kč, tak pak vracíte opět jen 20 tisíc korun. Žádné úroky, žádné poplatky, nic navíc.
Trápí vás snad nedostatek finančních prostředků, a hodila by se vám rychlá nebankovní půjčka až do 20000 Kč? Jednu takovou, která nabízí solidní a férové podmínky, bychom vám nyní chtěli představit. Je to nabídka, u které si dokonce můžete půjčit peníze i bez placení poplatků a úroků. Jako nový klient, si totiž nyní u této nebankovní společnosti můžete sjednat první půjčku, a máte ji zcela zadarmo. Když si půjčíte třeba 20000 Kč, tak pak vracíte opět jen 20 tisíc korun. Žádné úroky, žádné poplatky, nic navíc.

Půjčka, o kterou si může požádat kdokoliv, i žena na mateřské

Tato nabídka finanční „injekce“ v podobě až 20 000 Kč, je určena všem, kdo by o ni mohli mít zájem. Tedy nejenom pro zaměstnance, ale třeba právě i pro ženy na mateřské či rodičovské. Nebo i pro důchodce, a všechny další zájemce.

Dokonce zde nemusí být na překážku ani to, že máte nějakou „negativní“ platební historii. Negativní platební historie nemusí automaticky vést k zamítnutí žádosti. Každá žádost je vyhodnocována individuálně, a bude posuzována především vaše aktuální schopnost splácet své závazky.

Půjčka 20000 Kč i bez potvrzení o příjmu

Pro vyřízení tohoto nebankovního úvěru také nebudete potřebovat potvrzení o příjmu. Je sice požadováno, abyste měli alespoň nějaký minimální pravidelný příjem. Konkrétně je požadován minimální příjem 5000 Kč měsíčně. Ale obejdete se bez potvrzení od zaměstnavatele.

Vlastně nemusíte být vůbec zaměstnáni. Pokud máte pravidelný měsíční příjem, třeba jako ženy na mateřské, které dostávají mateřskou nebo rodičovský příspěvek. Nebo pokud jste důchodce a dostáváte pravidelně každý měsíc starobní nebo invalidní důchod, můžete si klidně ještě dnes požádat o tuto půjčku.

Kolik si můžete půjčit a jaké jsou další podmínky?

  • Rychlá nebankovní půjčka od 2000 Kč do 20000 Kč
  • Volitelná doba splatnosti od 1 dne do 30 dní
  • Je požadován minimální měsíční příjem 5000 Kč
  • Vyřízení úvěru i bez potvrzení o příjmech
  • Jako příjem je akceptována i mateřská nebo důchod
  • 2 doklady totožnosti, bankovní účet a mobilní (kontaktní) telefon
  • Bez ručitele a bez zástavy
  • Minimální věk 18 roků, maximálně 80 let
  • Vyřízení online do 10 minut
  • Výplata peněz na účet do 1 hodiny (dostanete je ještě dnes)

Jak dostat půjčku do 20000 Kč ještě dnes?

Postup vyřízení tohoto rychlého nebankovního úvěru je prostý. V prvním kroku byste měli vyplnit jednoduchou (nezávaznou) žádost o půjčku.

Zvolíte si požadovanou sumu a dobu splatnosti. Dále zadáte požadované osobní údaje, a obratem bude provedeno předběžné schválení (či zamítnutí) vašeho požadavku.

Dále budete požádáni o dodání dvou dokladů totožnosti (stačí zaslat elektronicky naskenované doklady). A nakonec je ještě nutné ověřit vlastnictví vašeho bankovního účtu a to tak, že z účtu pošlete 1 Kč na bankovní účet finanční společnosti.

Jakmile jsou provedeny výše uvedené kroky, můžete se začít těšit na peníze. Pokud nedojde k nějakému zádrhelu, půjčka bude vyřízena do 10 minut a peníze vám budou ihned odeslány na bankovní účty. Tam je můžete mít ještě dnes, často už do hodiny. Tak neváhejte a požádejte si o 20000 Kč ještě dnes!

Zařazeno v: , , , , , , , , ,

 

Další půjčky a úvěry:

Okamžitá půjčka do 60000 Kč, peníze máte ihned na účtu

-

Potřebujete rychle sehnat větší finanční obnos? Nestačí vám jen pár tisíc korun? Tak, jak to nabízejí jiné nebankovní půjčky? Pak je zde pro vás okamžitá půjčka do 60000 Kč. Peníze můžete splácet až 24 měsíců (2 roky). Vyřízení je velmi rychlé. Vyplníte jednoduchou online žádost přes internet, a do pár minut máte peníze na účtu […]

Více informací

Půjčka do 130 000 Kč, peníze kdykoliv i o víkendu

-

U této nebankovní společnosti máte možnost vybrat si hned ze dvou zajímavých možností, jak si půjčit peníze. Jsou zde nabízeny dvě různé půjčky – jedna je hotovosti do 90000 Kč, kdy můžete dostat peníze až domů, kdykoliv i o víkendu. Nebo půjčka na účet v bance do 130000 Kč, kterou pak splácíte až dva roky pravidelnými […]

Více informací

Nejvýhodnější konsolidace půjček bez zástavy

-

Asi téměř v každé české domácnosti se dá najít alespoň jedna půjčka, hypotéka, kreditní karta, nákup na splátky, auto na leasing nebo jiný finanční závazek. A proč by ne. Při vhodně zvolené půjčce to až tak moc nestojí. Horší to je ale v situaci, kdy podobných závazků máte více, a změní se u vás nějaké podmínky. Třeba […]

Více informací

Nejvýhodnější bankovní půjčka do 200000 Kč

-

Zajímalo by vás, jaká je aktuálně nejvýhodnější bankovní půjčka? Nebo kde vám půjčí víc než pár desítek tisíc korun? Hledáte půjčku s nízkými úroky, která by příliš nezatížila váš finanční rozpočet? Právě takovou nabídku bychom vám zde nyní chtěli představit. Je to nejvýhodnější půjčka od banky, jakou asi momentálně můžete dostat. Nejvýhodnější půjčka od České Spořitelny […]

Více informací

Rychlá nebankovní půjčka do 100 000 Kč bez zástavy

-

Hledáte nějakou možnost, jak si půjčit peníze a dveře v bance jsou před vámi zavřené? Možná zkoušíte nebankovní půjčky, ale všude vám nabízí jen pár tisíc korun, a vy potřebujete větší sumu peněz. Tady můžete mít až 100000 Kč. A to velmi rychle a bez zbytečných otázek. Rychlá nebankovní půjčka do 100000 Kč Tato nebankovní půjčka […]

Více informací

Půjčky do 25000 Kč i pro ženy na mateřské

-

Asi neexistuje člověk, který by si ve svém životě nikdy nemusel půjčovat peníze. Každý má občas „hlouběji“ do kapsy a musí řešit svou finanční situaci půjčkou. Na tom přece není nic špatného. Někdy je ale obtížné dostat půjčku od banky. Pak je možné využít některou nebankovní půjčku, jako je právě tato. Zde je možné dostat […]

Více informací