Nebankovní půjčka v hotovosti ihned na ruku nebo na účet

Peníze můžete dostat v hotovosti na ruku do 20 minut, na pobočce společnosti v Praze. Nebo i bezhotovostním převodem na váš účet v bance.

Potřebujete rychle sehnat peníze? Pár tisíc korun do výplaty nebo i větší sumu peněz? Tak, abyste měli finanční prostředky k dispozici ještě dnes, v hotovosti na ruku, nebo na účet v bance? Pak se podívejte, co vám může nabídnout tato rychlá půjčka!

Rychlá nebankovní půjčka v hotovosti na ruku

Nebankovní finanční a úvěrová společnost Tommy Stachi nabízí rychlé půjčky. Ty mohou posloužit jako krátkodobá půjčka před výplatou, nebo i jako dlouhodobější úvěr na cokoliv. Jsou k dispozici nebankovní úvěry od 5000 Kč do 150000 Kč.

Peníze můžete mít na dobu od 12 měsíců až na 42 měsíců. Peníze také můžete dostat v hotovosti na ruku do 20 minut, na pobočce společnosti v Praze. Nebo i bezhotovostním převodem na váš účet v bance.

Rychlá půjčka před výplatou v hotovosti

Můžete si půjčit peníze na cokoliv. Ať už by to bylo jen pár tisíc korun, které vám schází do výplaty. Nebo i větší suma peněz, na cokoliv co potřebujete.

Peníze navíc můžete dostat i v hotovosti. Tato nebankovní společnost má svoji pobočku v Praze (Táboritská 1000/23, komplex Olšanka, 2. patro), Praha 3 Žižkov). Nebo i převodem na účet v bance. U hotovostní půjčky můžete mít finanční prostředky už do 20 minut.

Nebankovní půjčka bez ručitele a bez zástavy

K vyřízení úvěru toho až tak moc nepotřebujete. O peníze si můžete požádat online. Vyplníte jednoduchou online žádost o poskytnutí úvěru. Tuto žádost najdete i níže na stránce. Obratem se pak dozvíte, zda splňujete podmínky pro schválení úvěru, kolik peněz a na jak dlouho byste mohli dostat.

Pak se můžete rozhodnout, zda je pro vás lepší vyřízení půjčky osobně a vyplacení peněz v hotovosti, nebo jestli spíše upřednostníte vyřízení všeho potřebného přes internet a peníze dostanete na účet v bance.

Jaké jsou podmínky?

Aby vám byla žádost o půjčku schválena, mělo by vám být alespoň 21 roků, měli byste být občanem ČR a mít zde trvalé bydliště. Vaše trvalé bydliště by současně nemělo být na městském úřadu a neměli byste být v exekuci nebo insolvenci.

  • Nebankovní půjčka od 5000 Kč do 1500000 Kč
  • Peníze se vyplácí v hotovosti na ruku nebo na účet v bance
  • Peníze v hotovosti na ruku už do 20 minut
  • Bez placení podpatků předem
  • Vyřízení i bez ručitele a bez zástavy
  • Vyřízení online nebo na pobočce v Praze

Půjčka pro OSVČ, pro zaměstnance, pro důchodce nebo ženy na MD

Pro získání peněz budete potřebovat doložit dva osobní doklady – například občanský průkaz a nějaký druhý doklad, jako je řidičský průkaz, rodný list nebo třeba pas. Také byste měli mít nějaký, alespoň minimální příjem. Ve výši alespoň 10000 Kč měsíčně. Může to být třeba výplata ze zaměstnání nebo obdobný příjem z podnikání. Nebo se může jednat o důchod, nebo to může být případně i mateřská či rodičovská. Podstatné je, abyste měli pravidelný příjem, ze kterého budete schopni půjčené finanční prostředky splácet.

Online žádost o peníze:

Zařazeno v: , , , , , , , , , ,

 

Další půjčky a úvěry:

Okamžitá půjčka do 60000 Kč, peníze máte ihned na účtu

-

Potřebujete rychle sehnat větší finanční obnos? Nestačí vám jen pár tisíc korun? Tak, jak to nabízejí jiné nebankovní půjčky? Pak je zde pro vás okamžitá půjčka do 60000 Kč. Peníze můžete splácet až 24 měsíců (2 roky). Vyřízení je velmi rychlé. Vyplníte jednoduchou online žádost přes internet, a do pár minut máte peníze na účtu […]

Více informací

Půjčka do 130 000 Kč, peníze kdykoliv i o víkendu

-

U této nebankovní společnosti máte možnost vybrat si hned ze dvou zajímavých možností, jak si půjčit peníze. Jsou zde nabízeny dvě různé půjčky – jedna je hotovosti do 90000 Kč, kdy můžete dostat peníze až domů, kdykoliv i o víkendu. Nebo půjčka na účet v bance do 130000 Kč, kterou pak splácíte až dva roky pravidelnými […]

Více informací

Nejvýhodnější konsolidace půjček bez zástavy

-

Asi téměř v každé české domácnosti se dá najít alespoň jedna půjčka, hypotéka, kreditní karta, nákup na splátky, auto na leasing nebo jiný finanční závazek. A proč by ne. Při vhodně zvolené půjčce to až tak moc nestojí. Horší to je ale v situaci, kdy podobných závazků máte více, a změní se u vás nějaké podmínky. Třeba […]

Více informací

Nejvýhodnější bankovní půjčka do 200000 Kč

-

Zajímalo by vás, jaká je aktuálně nejvýhodnější bankovní půjčka? Nebo kde vám půjčí víc než pár desítek tisíc korun? Hledáte půjčku s nízkými úroky, která by příliš nezatížila váš finanční rozpočet? Právě takovou nabídku bychom vám zde nyní chtěli představit. Je to nejvýhodnější půjčka od banky, jakou asi momentálně můžete dostat. Nejvýhodnější půjčka od České Spořitelny […]

Více informací

Rychlá nebankovní půjčka do 100 000 Kč bez zástavy

-

Hledáte nějakou možnost, jak si půjčit peníze a dveře v bance jsou před vámi zavřené? Možná zkoušíte nebankovní půjčky, ale všude vám nabízí jen pár tisíc korun, a vy potřebujete větší sumu peněz. Tady můžete mít až 100000 Kč. A to velmi rychle a bez zbytečných otázek. Rychlá nebankovní půjčka do 100000 Kč Tato nebankovní půjčka […]

Více informací

Půjčky do 25000 Kč i pro ženy na mateřské

-

Asi neexistuje člověk, který by si ve svém životě nikdy nemusel půjčovat peníze. Každý má občas „hlouběji“ do kapsy a musí řešit svou finanční situaci půjčkou. Na tom přece není nic špatného. Někdy je ale obtížné dostat půjčku od banky. Pak je možné využít některou nebankovní půjčku, jako je právě tato. Zde je možné dostat […]

Více informací