Kompenzační bonus listopad

Kompenzace za COVID – nařízená karanténa u OSVČ

Dobrý den, byla mi nařízena izolace z důvodu COVID pozitivního testu v období od 1. 11. 2021 do 14. 11. 2021. Mám nárok na nějakou kompenzaci za tu izolaci? Nemocenské pojištění si neplatím. Děkuji

Zobrazit
 
 

Kompenzační bonus pro rok 2022 a rodičovská dovolená

Dobrý den, v návrhu zákona se říká, že nárok na dávku má jen ten, pro koho je podnikání jako hlavní činnost. Pokud jsem na rodičovské dovolené, počítá se mé podnikání automaticky za činnost vedlejší, nebo je to na mé volbě. Celé roky rodičovské (mám 3 mini děti), jsem totiž podnikání vedla, jako činnost hlavní. Děkuji

Zobrazit
 

Kompenzační bonus 2022 po přerušení živnosti

Dobrý den, mám otázku k novému kompenzačnímu bonusu. Otázka je stejná jako zde 1.11. jsem z důvodu poklesu zakázek přerušil živnost. Když jsem si přečetl návrh znění nového zákona, tak oproti zákonu 95/2021 přibyl odstavec 4 v §9. Znamená to tedy, že si musím živnost obnovit, abych kompenzační bonus mohl dostat i když žádné zakázky […]

Zobrazit
 
 

Kompenzační bonus OSVČ vedlejší – příjem ze zaměstnání

Dobrý den, mám nárok na kompenzační bonus jako OSVČ vedlejší? Jsem zaměstnaná (pracovní smlouva) a zároveň jsem OSVČ vedlejší, moje vedlejší činnost se týká kurzů plavání pro děti, které jsem nemohla vykonávat z důvodu uzavření bazénů celý podzim 2020 až doteď. Děkuji předem za odpověď

Zobrazit
 

Kompenzační bonus OSVČ – velkoobchod s obuví

Mám velkoobchod s obuví a dodávám do maloobchodů. Po dobu uzavírky obchodů jsem měl za 4/Q s porovnáním s rokem 2019 doposud, obrat necelá 3%. O jaký kompenzační bonus mohu žádat a za jaké období? Děkuji

Zobrazit
 

Mám nárok na kompenzační bonus v období 3. 12. -17. 12. 2020?

Dobrý den, pracuji jako vedoucí ve fitness centru a dále jako hlavní koordinátor v tanečním studiu. Měla jsem nárok na kompenzační bonus za 1. období od 9. 10. 2020 a za celé 2. období. Dále nám vláda umožnila otevřít 3.12, ale fitness centrum mělo omezený počet lidí na m2 a cvičilo se v rouškách, takže […]

Zobrazit