Náhrada mzdy za prvních 14 dní po skončení zaměstnání

Kontrola na neschopence

Dobrý den, chci se zeptat, když sem 16. 3.2018 podepsala výpověď v práci a 21. 3. 2018 sem si zašla k doktorovi a ten mě vypsal neschopenku a nejsem ani přihlášená na úřadu práce. Kam mam poslat neschopenku? A když ji nepošlu, co se stane a přijde na mě kontrola?

Zobrazit
 
 

DPČ a náhrada mzdy za prvních 14 dní nemoci

Dobrý den, mám nastoupit na DPČ, (hodinová mzda 90-110 Kč/hod) s tím, že je v plánu odpracovat měsíčně 80 hodin v průběhu dvou týdnů. Můžu v týdnu, kdy budu vědět, že budu doma, nastoupit na neschopenku? A jakým způsobem mi bude vypočtena náhrada mzdy za prvních 14 dnu PN? Děkuji za odpověď.

Zobrazit
 

Konec pracovního poměru v těhotenství, mám nárok na náhradu mzdy?

Dobrý den, moc bych prosila o zodpovězení mé současné situace. Jsem v 6. měsíci těhotenství, a budu nastupovat na pracovní neschopenku. Problém je ten, že k 31. 7. 2017 mi zaniká pracovní smlouva. Zajímalo by mě, zda jestliže nastoupím na PN k 31. 7. 2017 zda mám právo na náhradu mzdy v prvních 14 dnech […]

Zobrazit
 
 

Úřad práce, rizikové těhotenství a neschopenka

Dobrý den, byla jsem zaměstnaná od 13. 6. 2016 do 12.6.2017 – tedy jeden rok na dobu určitou. Během této doby jsem otěhotněla a zaměstnavatel mi smlouvu neprodloužil. Na mateřskou nastupuji 30. 7. 2017. Do tří dnů od ukončení zaměstnání jsem se byla zaevidovat na ÚP. Dnes jsem se ale dověděla, že mám zvýšený cukr […]

Zobrazit
 

Konec pracovního poměru a neschopenka

Dobrý den, Chtěl bych se zeptat, 13.6 jsem byl uznán práce neschopným a 21.6 nastupuji na operaci, ale 15.6 mi končí pracovní poměr na dobu určitou. Chci se zeptat, co bude dál? Bude neschopenka platná? Můžu jít na operaci bez toho, abych si ji musel sám zaplatit? Mám nárok na nemocenské? děkuji

Zobrazit