Kolik je podpora v nezaměstnanosti 2024

Z čeho se počítá podpora v nezaměstnanosti – výpověď k 31. 12.?

Dobrý den, Dostala jsem od zaměstnavatele výpověď. Momentálně jsem ve výpovědní době, a zaměstnání by mi mělo skončit na konci roku – k 31. 12. 2021. Měla bych dva dotazy, ohledně podpory v nezaměstnanosti: 1. Z čeho se přesně bude počítat podpora v nezaměstnanosti? Vím, že je to z čisté výplaty, ale nevím, za jaké se to […]

Zobrazit
 
 

Mám nárok na podporu v nezaměstnanosti?

Dobrý den, chtěl bych se zeptat – když jsem nastoupil do fabriky, tak sem pracoval na smlouvu DPČ půl roku. Teď pracuji na hlavní činnost 8 měsíců. Mám nárok na podporu? Doktor mi zakazuje pracovat ze zdravotních důvodů. Děkuji

Zobrazit
 

Výpočet podpory v nezaměstnanosti po změně na zkrácený úvazek

Dobrý den, mám dotaz ohledně výše podpory. Pracovala jsem na plný úvazek do února 2021, pak jsem si úvazek zkrátila na 5 hod. V březnu jsem šla na nemocenskou, kde jsem doposud. V říjnu chci ukončit pracovní poměr, z důvodu starost o osobu blízkou, a chtěla bych na pracovní úřad. Dotaz je, z čeho mi […]

Zobrazit
 
 

Mám nárok na další podporu v nezaměstnanosti v plné výši?

Dobrý den, prosím o radu. Na úřadu práce jsem byla v měsíci červenec, srpen, září 2020. Do zaměstnání jsem nastoupila 01. 10. 2020 do 31. 03. 2021. Pracovní poměr byl rozvázán 31. 3. 2021 po skončení pracovního poměru sjednaného na dobu určitou. V  zápočtovém listu mám 182 dnů jako dobu zaměstnání celkem. Mám nárok na […]

Zobrazit
 

Výpočet nároku na podporu v nezaměstnanosti po neschopence

Dobrý den, uvažuji o odchodu ze zaměstnání, zřejmě dohodou. V tomto roce jsem byla od 22. 2. 2021 do 31. 3. 2021 na neschopence. Jak se mi bude vypočítávat nárok na podporu v nezaměstnanosti? Z jakého výdělku bude stanoven? Děkuji

Zobrazit
 

Pokračování v podpoře v nezaměstnanosti

Dobrý den, chtěla bych se prosím zeptat. Od 4.8. 2020 jsem byla registrována na ÚP a pobírala podporu v nezaměstnanosti.  1.2.2021 jsem nastoupila do služebního  poměru na ÚP jako referentka hmotné nouze. Práce v tomto oboru byla pro mne moc náročná a pracovní poměr jsem ukončila ve zkušební době k 26.3. 2021. Budu se muset […]

Zobrazit