Podpora pro OSVČ podzim

Kompenzační bonus OSVČ – velkoobchod s obuví

Mám velkoobchod s obuví a dodávám do maloobchodů. Po dobu uzavírky obchodů jsem měl za 4/Q s porovnáním s rokem 2019 doposud, obrat necelá 3%. O jaký kompenzační bonus mohu žádat a za jaké období? Děkuji

Zobrazit
 
 

Kompenzační bonus pro OSVČ – sportovní trenér

Dobrý den, mám dotaz ohledně kompenzačního bonusu. Pracuji jako trenér basketbalu (OSVČ na živnostenský list) a na základě rozhodnutí ministerstva byly (jsou) uzavřená veškerá vnitřní sportoviště. Basketbal se dá hrát teoreticky i venku, ale vzhledem k omezenému počtu osob, které se mohly sdružovat, to možné není, aby se konal trénink venku. Od klubu, kde jsem […]

Zobrazit
 

Uzavření ordinace kvůli karanténě a nárok na kompenzační bonus pro OSVČ

Po pozitivním testu na COVID jsem musel uzavřít svoji ordinaci na 10 dnů. Mám jako OSVČ nárok na nějakou kompenzaci a pokud ano, kde najdu nějaký on-line formulář. Děkuji

Zobrazit
 
 

Kompenzační bonus OSVČ – musím platit sociální a zdravotní pojištění?

Dobrý den, pracuji jako OSVČ a v rámci proti-epidemiologických opatření vlády ČR mi byla uzavřena provozovna. Zažádala jsem o kompenzační bonus za 1. období 5. 10. – 4. 11. 2020 ve výši 15 500 Kč. Musím z této částky dále ještě odvádět zálohy na sociální a zdravotní pojištění, jež v průměru dělají cca. 5000 Kč […]

Zobrazit
 

Ošetřovné střídání partnerů – zaměstnanec a OSVČ

Dobrý den, chtěla jsem se zeptat, zda může s dítětem být doma střídavě rodič zaměstnaný a rodič OSVČ. A hlavně, jak je to v případě, když dceři bude 2.11 10 let. Pochopila jsem, že záleží na tom, kdy došlo k uzavření škol. V případě, že je to před 10 rokem máme na ošetřovné nárok, až do opětovného […]

Zobrazit
 

Nárok na kompenzace pro OSVČ

Dobrý den, prosím pracuji jako OSVČ v oboru trenér kynologie. Jelikož je omezen volnočasový pohyb (do práce a domů), nemohou mně přijít klienti. Mohu si požádat na kompenzační bonus 500 Kč na den pro OSVČ? Děkuji moc

Zobrazit