Kompenzační bonus podzim

Kompenzace OSVČ za COVID 19

Dobrý den, prosím vztahuje se na mne také nějaká finanční pomoc, když podnikám v montáž lakoven a skrz COVID 19 nemám práci? Předem děkuji

Zobrazit
 
 

Kompenzace pro OSVČ podzim 2020 – zákaz prodeje v neděli

Dobrý den, Chtěla bych se zeptat, zda bych mohla žádat o podzimní kompenzaci pro OSVČ. Pracuji sama, provoz malého obchůdku (Vinotéka, cukrárna) s posezením a celotýdenním provozem v turistické oblasti. Dle nařízení jsem mohla prodávat, později bez posezení a bez nedělí. Nevím, zda mi klesl příjem o daných 80%, nemám srovnání. Ale určitě je pokles […]

Zobrazit
 

Žádost o kompenzační bonus pro OSVČ za říjen – prosinec 2020

Dobrý den jsem psycholog, poradce, psychoterapie, III stupeň invalidní důchod. Mám poradnu, kde dle své zdravotní situace pracuji s klienty. Od konce září mi další vlna COVID znemožnila poradenství. Přímý kontakt s potencionálně nakaženou osobou, roušky znemožňující vidět reakce klienta v obličeji, terapie, kurzy, zvýšené riziko pro mé astma  atd. Můžete mi napsat, zda mám […]

Zobrazit
 
 

Kompenzační bonus pro OSVČ – zamítnutí kvůli insolvenci

Dobrý den, zajímalo by mě proč OSVČ nemá nárok na kompenzační bonus z důvodu, že je v insolvenci. V březnu to nevadilo, a teď ano – bonus zamítnut. Kdo takto prosím rozhodl? Děkuji

Zobrazit
 

Kompenzační bonus pro OSVČ – sportovní trenér

Dobrý den, mám dotaz ohledně kompenzačního bonusu. Pracuji jako trenér basketbalu (OSVČ na živnostenský list) a na základě rozhodnutí ministerstva byly (jsou) uzavřená veškerá vnitřní sportoviště. Basketbal se dá hrát teoreticky i venku, ale vzhledem k omezenému počtu osob, které se mohly sdružovat, to možné není, aby se konal trénink venku. Od klubu, kde jsem […]

Zobrazit
 

Nárok na kompenzaci pro s.r.o. – uzavření kamenné prodejny, podzim 2020

Dobrý den, Z důvodu COVID-19 mi byla uzavřena kamenná prodejna, vedená jako s.r.o. Mohu žádat o dotaci, když mým hlavním příjmem, je internetový obchod, který nemá s kamennou prodejnou (sortiment atd.), nic společného? Internetový obchod je veden pod jiným IČO – na fyzickou osobu. Děkuji

Zobrazit