Pracovní úraz

Pracovní neschopnost a dovolená v zahraničí

Dobrý den, Chci se zeptat, mám pracovní úraz a 6. 6. 2017 máme odletět na dovolenou. Chci se zeptat, jak se to dá řešit, abych mohla letět. Paní doktorka by mi pobyt doporučovala z důvodu rehabilitace, ale nevím, jak je to se zaměstnavatelem. Děkuji za odpověď

Zobrazit
 
 

Náhrada výdělku po skončení pracovní neschopnosti (pracovmní úraz)

Dobrý den, stal se mi vážný pracovní úraz, který si vyžádá převedení na jinou pracovní pozici, než jsem vykonával před pracovním úrazem. Tak se chci zeptat, jak je to s náhradou výdělku po skončení pracovní neschopnosti. Z Vašich příspěvků jsem se dozvěděl, že pokud mě zaměstnavatel převede na méně placenou práci, je povinen rozdíl mezi […]

Zobrazit
 

Manžel zemřel po pracovním úrazu, na co máme nárok?

Dobrý den, v naší rodině se stala smutná událost. Manžel mojí dcery zemřel po pracovním úrazu. Pracoval jako dělník na stavbě a spadl z velké výšky. Zajímalo by mě, jestli má dcera, která má dvě malé děti nárok na nějakou sociální podporu od státu. Je doma s dětmi na rodičovské a do práce se dostane až za pár […]

Zobrazit
 
 

Hrozí pokuta za práci na černo?

Dobrý den, měl bych na vás jeden dotaz. Jeden můj známý je už několik měsíců bez práce. Je sice na úřadu práce, ale už ani nedostává žádnou podporu. Teď dostal nabídku, že by mohl pracovat na stavbě, ale jen na černo. Tak by ho zajímalo, jestli to má vzít nebo ne. Jestli tam hrozí nějaká […]

Zobrazit