Kolik je podpora v nezaměstnanosti 2024

Má přítel nárok na podporu v nezaměstnanosti?

Dobrý den, chtěla bych se optat, zda bude mít přítel nárok na podporu v nezaměstnanosti? Bohužel si nejsem jistá, zda do odpracovaných 12ti měsíců mám počítat i například jen část měsíce, proto se obracím na vás, zda byste mi nemohli poradit, zda bude mít nárok, či nebude a nějaké měsíce mu chybí. Zaměstnání byli následující: […]

Zobrazit
 
 

Výše podpory v nezaměstnanosti po RD

Dobrý den, Začátkem června mi končí rodičovská dovolená. Zaměstnání mám, ale vzhledem k tomu, že nemám pro syna školku (až od září) a zůstala jsem s dětmi bohužel sama (otec se nezajímá)nemohu se do zaměstnání vrátit a budu muset dát výpověď. Chci se zeptat, z čeho se počítá výše podpory v nezaměstnanosti. Slyšela jsem, že […]

Zobrazit
 

Podpora v nezaměstnanosti po skončení rodičovské dovolené

Dobrý den, bude mi končit rodičovská dovolená na 4 roky Budu se hlásit na úřad práce. Mám nárok na podporu?

Zobrazit
 
 

Konec rodičovské dovolené a úřad práce

Dobrý den, 17.3 2016 mi končí rodičovská dovolená. Nemám zaměstnání, kam bych se vrátila Musím se hned 18.3 2016 hlásit na úřadě práce? Děkuji

Zobrazit
 

Jak dlouho musím pracovat, abych měla nárok na podporu v nezaměstnanosti

Dobrý den, je mi 40 let. 11 let jsem pracovala po výpovědi jsem pobírala podporu v nezaměstnanosti 5 měsíců. Nyní jsem nastoupila do práce, ale po 14 jsme z práce odešla. Chci se zeptat, jak dlouho musím pracovat, abych měla nárok na podporu v nezaměstnanosti. Děkuji za odpověď

Zobrazit
 

Nárok na podporu v nezaměstnanosti při výpovědi ze strany zaměstnance?

Dobrý den, chci se zeptat, nastoupila jsem 2.11.2015 do zaměstnání, a chtěla bych dát výpověď k 28. únoru ze strany zaměstnance. Mam 2 měsíční zkušební dobu takže bych mela skončit k 30.4.2016. Budu mít poté nárok na podporu v nezaměstnanosti? Moc dekuji za odpověď

Zobrazit