Minimální podpora 2024

Podpora v nezaměstnanosti – přerušení podpůrčí doby a období po tomto

Dobrý den, pobírám podporu 3 měsíce, mám nárok na 8, našla jsem si práci, ale jako vše je nejistá, chtěla bych tam nastoupit na brigádu a zaučení. Co se stane s podporou? Nahlásím do 8 dnů pracovní poměr, i když jen do 50 % minimální mzdy DPP, zastaví podporu! DPP skončí a já nenastoupím na […]

Zobrazit
 
 

Mám nárok na podporu, když dostanu odstupné?

Dobrý den, chtěl bych se zeptat. Zaměstnavatel mi dal výpověď pro nadbytečnost. Dostanu odstupné 3 platy. Mám nárok na podporu na úřadu práce??? Děkuji za odpověď.

Zobrazit
 

Podpora v nezaměstnanosti po skončení rodičovské dovolené 2020

Dobrý den, tento měsíc jsem dobrala rodičák. Jsem těhotná, ale nejsem zaměstnaná, tak sem se přihlásila na pár měsíců na Úřad práce. Tam mi řekli, že budu dostávat podporu. Když jsem se zeptala kolik tak řekla, že 2 měsíce kolem 4-4,5 tisíc a pak ještě méně. Přijde mi to hrozně málo, jak máme z toho […]

Zobrazit
 
 

Dlouhodobá nemocenská a podpora v nezaměstnanosti

Dobrý den, prosím o odpověď, s dotazem na ÚP jsem moc neuspěl. Jsem na neschopence již 6 měsíců, od 11. 12. 2019. Zdravotní stav se nelepší a MUDr. doporučuje operaci zad. Někde jsem vyčetl, že po roce neschopenky a následné evidenci na ÚP, bych dostával pouze minimální dávku. Bohužel mi tato, pokud to správně píši, […]

Zobrazit
 

Nárok na podporu v nezaměstnanosti po rodičovské

Dobrý den. Jsem na rodičovské dovolené, která mi končí letošní rok 2020 v měsíci květen. Rodičovská byla do 4 let věku dítěte. V loni jsem dala výpověď ze zaměstnání, jelikož jsem se na pozici nechtěla vracet. Po skončení rodičovské se budu hlásit na Úřad práce. Můj dotaz zní. Budu mít nárok na nějakou podporu, dávky, […]

Zobrazit
 

Výpověď ve zkušební době – nárok na dávky z úřadu práce?

Dobrý den, chci dát výpověď ve zkušební době, mám nárok na dávky z úřadu práce? Nikdy jsem nebyla evidována. Děkuji

Zobrazit