Kolik je podpora pro nezaměstnané v roce 2024?

Podpora v nezaměstnanosti a příjem z pronájmu

Dobrý den, prosím o informaci, zdali mam nárok na podporu v nezaměstnanosti, když mi byl ukončen pracovní poměr v zaměstnání z důvodu zrušení organizace a nadbytečnosti. A zdali dostanu podporu v nezaměstnanosti, když pronajímám byt a dále mám příjem z pronájmu pole. Byla jsem trvale zaměstnaná 15 let po MD. Příjem z pronájmu bytu je 6000,-/ […]

Zobrazit
 
 

Výpočet podpory v nezaměstnanosti – ukončení zaměstnání ve zkušební době

Dobrý den, prosím o zodpovězení dotazu na výpočet podpory v nezaměstnanosti, konkrétně mě zajímá, jak je určen průměrný čistý výdělek z posledního zaměstnání (za jaké období je počítán?). Popíši svoji situaci – dal jsem výpověď ze strany zaměstnance, po splnění všech podmínek mám nárok po dobu 5 měsíců na 45 % průměrné čisté mzdy. Moje […]

Zobrazit
 

Žádost o podporu v nezaměstnanosti pouze v místě trvalého bydliště?

Dobrý den, Chtěl jsem se zeptat, jestli mohu o podporu v nezaměstnanosti žádat na jakémkoliv Úřadu práce. Nebo musím v místě trvalého bydliště. Děkuji za odpověď.

Zobrazit
 
 

Podpora v nezaměstnanosti po skončení práce na DPČ

Dobrý den, dne 1. 7. 2020 jsem ukončila HPP a hned den na to jsem si našla DPČ, která mi teď končí. Jde teď pobírat podporu v nezaměstnanosti z toho HPP? Děkuji

Zobrazit
 

Nárok na podporu v nezaměstnanosti po rodičovské

Dobrý den. Jsem na rodičovské dovolené, která mi končí letošní rok 2020 v měsíci květen. Rodičovská byla do 4 let věku dítěte. V loni jsem dala výpověď ze zaměstnání, jelikož jsem se na pozici nechtěla vracet. Po skončení rodičovské se budu hlásit na Úřad práce. Můj dotaz zní. Budu mít nárok na nějakou podporu, dávky, […]

Zobrazit
 

Nárok na podporu – výpověď ve zkušební době

Dobrý den, chtěla bych se zeptat, jestli mám nárok na podporu. Ve stávajícím zaměstnání jsem dva měsíce a podala jsem výpověď ve zkušební době. S tím, že jsem už letos byla měsíc v evidenci ÚP Děkuji

Zobrazit