Kolik je podpora pro nezaměstnané v roce 2024?

Mám nárok na další podporu v nezaměstnanosti v plné výši?

Dobrý den, prosím o radu. Na úřadu práce jsem byla v měsíci červenec, srpen, září 2020. Do zaměstnání jsem nastoupila 01. 10. 2020 do 31. 03. 2021. Pracovní poměr byl rozvázán 31. 3. 2021 po skončení pracovního poměru sjednaného na dobu určitou. V  zápočtovém listu mám 182 dnů jako dobu zaměstnání celkem. Mám nárok na […]

Zobrazit
 
 

Evidence na ÚP – smlouva na dobu určitou a nárok na podporu

Dobrý den. Prosím, jak mám postupovat, když mně 31.3.2021 končí smlouva na dobu určitou a od 26.3.2021 jsem na nemocenské (COVID 19). Protože obchod, kde jsem pracoval, byl uzavřený, našel jsem si práci na DPČ, která byla uzavřena až do června 2021. Kdy se mám hlásit na ÚP, když jsem na nemocenské? Až po jejím […]

Zobrazit
 

Kolik bude moje podpora v nezaměstnanosti a jak dlouho ji budu dostávat?

Dobrý den, Podala jsem ve svém zaměstnání výpověď, a budu končit 30. 4. 2021 Zajímalo by mě, jestli se podpora bude vypočítávat z čisté nebo z hrubé mzdy, a z jakého období? Je mi 53 let a mám tak myslím nárok na 8 měsíců podpory. Když dostanu odchodné ve výši čtyřnásobku platu, tak se mi bude podpora vyplácet […]

Zobrazit
 
 

Nárok na podporu v nezaměstnanosti po ukončení zaměstnání ve zkušební době

Dobrý den, k 31. 10. 2020 jsem na vlastní žádost ukončila po 1,5 roce pracovní poměr. A od 16. 11. 2020 jsem nastoupila do nového pracovního poměru se zkušební lhůtou 3 měsíce (ta by měla končit v půlce února 2021). Dnes mi zaměstnavatel oznámil, že jsem se v práci neosvědčila a že po uplynutí zkušební lhůty […]

Zobrazit
 

Podpora v nezaměstnanosti po dlouhodobé nemocenské

Dobrý den, jsem v pracovní neschopnosti. Dne 29. 5. 2021 mě končí podpůrčí doba, tzn., že budu k tomuto datu na neschopence 380 dní (ověřeno na ČSSZ). Kromě toho jsem měla na podzim r. 2019 pracovní neschopnost v délce 40 dní. Na nynějším pracovním místě jsem zaměstnaná již 8 let. Prosím o zodpovězení mých dotazů: […]

Zobrazit
 

Nárok na podporu v nezaměstnanosti po ukončení zaměstnání ve zkušební době

Dobrý den, prosím o radu. Pracoval jsem v zahraničí rok a tři měsíce, a protože jsem překročil roční lhůtu, tak jsem neměl nárok na podporu v nezaměstnanosti poté, co jsem se vrátil zpět do ČR. Na pracovním úřadě jsem byl půl roku bez podpory a po tom půl roce, se mi podařilo najít práci. Práce […]

Zobrazit