Změny ošetřovné během epidemie koronaviru

Ošetřovné u dohodářů během podzimu 2020

Dobrý den, chci se zeptat, pokud mám smlouvu na dohodu, platí i pro mě 400 Kč na den? Mám 4500 – 5000 Kč přiznaného. Děkuji

Zobrazit
 
 

Mám nárok na ošetřovné na dítě 10 let

Dobrý den, syn je na prvním stupni a 10 let mu bylo v červnu. Syn je epileptik a nemůžu ho nechávat celé dny samotného doma, když je škola zavřená. Jelikož nemám nárok na ošetřovné, když je to do 10 let dítěte. Musím teda chodit do práce. A co mám teda dělat?? Jsou i nějaké výjimky […]

Zobrazit
 

Ošetřovné na dítě, které má 10 roků

Dobrý den, můj syn má deset let, mám nárok na ošetřovné?

Zobrazit
 
 

Nárok na ošetřovné při zavřené škole od 14. 10. 2020

Dobrý den, prosím chci se dotázat. Od středy 14. 10. 2020 se uzavřou školy a to i první stupně. Mám dceru a bylo jí 1.3.2020 10 roků. Chci se zeptat, zda mám nárok na ošetřovné, zda mohu s ní zůstat doma a pobírat ošetřovné. Děkuji za odpověď.

Zobrazit
 

Do kdy je nárok na ošetřovné – děti dostanou vysvědčení už v pátek

Dobrý den, Chtěla bych se zeptat, do kdy je vlastně nárok na ošetřovné? Děti jsem si v květnu i v červnu nechala doma. Žijeme jednom domě, s mojí starou matkou, která je už hodně nemocná. Má problémy se srdcem, a taky cukrovku, a tak jsem nechtěla nic riskovat. Četla jsem, že na ošetřovný by měl být nárok až […]

Zobrazit
 

Nárok na ošetřovné na dítě, když onemocní v červnu 2020

Dobrý den, chtěla bych se jen zeptat. Když jsem dceru poslala do školy a jeden týden jí nechám doma, z důvodu nemoci mám nárok na ošetřovné nebo už musím mít potvrzenou ošetřovačku od dětského lékaře? Děkuji za odpověď

Zobrazit